هواوی میت 20 مشتریان فنلاندی را شاكی كرد

هواوی میت 20 مشتریان فنلاندی را شاكی كرد

سئو مئو: خیلی از مشتریان گوشی هوشمند هواوی میت 20 در فنلاند با مشكل جدیدی موسوم به نمایشگر سبزرنگ رو به رو شده اند.
به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، گوشی هوشمند هواوی میت 20 كه اخیرا در بازارهای جهانی موبایل عرضه شده است، حالا خیل عظیمی از كاربران و مشتریانش در كشور فنلاند اعلام نموده اند كه بعد از خریداری این گوشی پرچمدار چینی، با مشكل نمایشگر سبزرنگ رو به رو شده اند تا جایی كه سخنگوی این شركت چینی اعلام نموده است كه آنها قادر خواهند بود بدون پرداخت هیچ وجه اضافی، گوشی خویش را در نمایندگی های مجاز و رسمی هواوی در فنلاند تعویض كنند.
هواوی كه یكی از بزرگترین شركت های تولیدكننده موبایل در چین است و سهم عظیمی از بازارهای جهانی گوشیهای هوشمند را به خود مختص كرده است، حالا با حجم زیادی از اعتراضات كاربران فنلاندی مواجه شده است و حالا باید به منظور مرتفع ساختن مشكل مذكور گوشیهای آنها را تعویض كند.
این در حالیست كه شركت های چینی اعم از هواوی و ZTE سال قبل به دستور دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریكا، تحت تاثیر احتمال شنود و جاسوسی از مقامات كاخ سفید و همینطور سایر آمریكایی ها از فعالیت در این كشور پهناور منع شدند و پنتاگون هم فروش گوشیهای چینی را به علت نگرانی های امنیتی ممنوع اعلام نمود. ولی به نظر می آید كه هم زمان با محرومیت از حضور و فعالیت در بازار ایالات متحده آمریكا، هواوی با ورود به بازار كشورهای اروپایی و گسترش فعالیت های خود، به جای ضرر و زیان گسترده سود زیادی به جیب زده است.