شمال چت سایت چتروم ایرانی

شمال چت سایت چتروم ایرانی

شمال چت یکی از بهترین چت روم های فارسی با سرور اختصاصی میباشد که دارای کاربرای بسیار خوب و محیطی شاد برای چند ساعت دوری از دنیای خسته کننده اطراف خود است.

شمال چت سایت چتروم ایرانی با نام نارنج چت هدیه ای برای شمالی ها

امروز با شما هستیم که یک چت روم بسیار خوب و شلوغ با محیط کاربری جذاب را معرفی کنیم شمال چت یکی از بهترین چت روم های فارسی با سرور اختصاصی میباشد که دارای کاربرای بسیار خوب و محیطی شاد برای چند ساعت دوری از دنیای خسته کننده اطراف خود شاید با خود بپرسید آیا امروزه کسی هم از چت روم استفاده میکند؟ بله چت روم ها مزایای فراوانی دارند خب این بدیهی است که استفاده زیاد از هر چیزی و زیاده روی در آن باعث بروز مشکلاتی میشود اگر شما به طور صحیح و درست از چت روم و فضای مجازی استفاده کنید می توانید ساعتی خوش را در کنار دوستانتان رقم بزنید امروزه با پیشرفته شدن دنیا چت روم ها هم خود را بروز رسانی کردند و امکانات بسیاری ب خود اضافه کردند.

بلفرض مثال در زمان های گذشته فقط از چت روم برای برقراری ارتباط متنی استفاده می شد و محدود به ارسال چند استیکر بود اما امروزه با پیشرفته شدن دنیای تکنولوژی چت روم ها امکانات زیادی را در خود جای دادند یکی از بهترین امکانات ارسال موزیک و به اشتراک گذاری موزیک مورد علاقه خود در مکالمه تصویری و ،)PDF( صفحه چت عمومی با دوستان ارسال عکس، ویدیو ، ارسال انواع فایل متنی پس تا اینجا متوجه شدیم که میتوان با عضویت در چت روم هم می توانید دوستان جدیدی را برای خود داشته باشید هم با امکاناته نام برده شده با دوستان خود ارتباط بهتری برقرار کنید.

همانطور که گفته شد برای عضویت در چت روم ها نیازی به شماره ی تماس و یا ایمیل نمی باشد.

و همچنین پیشنهاد میکنیم که از رد و بدل کردن این اطلاعات در چت خودداری کرده و تا حد امکان این کار را نکنید زیرا که برخی چت روم ها این عمل را خلاف قوانین دانسته شما را از چت روم اخراج و یا به عبارتی ایپی شما را مسدود کرده و اجازه ی ورود دوباره را نمیدهند.

همواره چت کردن در چت روم برای برخی از کاربران جذابیت دارد چون که افراد با هویت واقعی عضو نمیشوند میتوانند از عناوین فیک و غیر واقعی استفاده کنند بنابراین محیط چتروم جای مناسبی برای اعتماد کردن نیست.

درمطلب زیر بنا داریم ب شما کاربران عزیز چند چت روم فارسی پربازدید و جذاب معرفی کنیم تا با خیال راحت دراین چت رومها به گفتگو بپردازید.

شمال چت همانطور که از اسمش پیداست یک چت روم شلوغ فارسی می باشد که با فراهم آوردن امکانات عالی یکی از چتروم های شلوغ. و پربازدید ب شمار میرود و با نظارت 24 ساعته محیطی امن و آرام برای شما کاربران عزیز پدید آورده است .شمال چت چت یکی از سایتهای چت رومی پر بازدید می باشد.

که درصفحه اول گوگل قرار دارد و جزو چت روم های شلوغ و پر کاربر محسوب میشود که نسبت ب بقیه چت روم ها مزایای بیشتری دارد و حریم خصوصی افراد محترم شمرده میشود.

به نوعی می توان شمال چت را یک سایت اجتماعی تلقی کرد زیرا کاربران مختلف با اتصال ب اینترنت میتوانند به صورت همزمان با هم گفتگو کنند و درارتباط باشند.

 

برای دنبال کردن و پیوستن به شمال چا شما میتوانید همین الان گوگل را باز کنید و با سرچ شمال چت به ما بپیوندید

 

همچنین می توانید با سرچ کلمه چتروم ما را در فهرست سایتهای محبوب و معروف چت رومی ببینید .

چتروم هایی نظیر پرشین چت . عسل چت . دنیا چت . ناز چت . شلوغ چت . شمال چت یا همان نارنج چت  فقط  با یک سرچ میتوانید ببینید که شمال چت در صفحه اول گوگل می باشد و این نشانه محبوبیت و معروفیت این سایت به شمار میرود.

چت روم های زیادی وجود دارد که تنها چند سایت معروف و محبوب که در صفحه اول سرچ گوگل هستند دارای اتاق گفتگو شلوغ و پر کاربر میباشند شمال چت یکی از چت روم هایی است که بین اکثر کاربران اینترنت محبوب بوده و ب اصطلاح جا افتاده است.

چت روم چه قوانینی دارد؟

چت روم هم مثل هر جای دیگری دارای یک سری قوانین به خصوص خود می باشد یکی از مهم ترین قوانین چت روم رعایت شئونات اسلامی و عدم تبلیغ است یعنی به این صورت که اگر شما در سایت تبلیغ یک چت روم دیگر را انجام دهید ناظران و مدیران ای پی شما را مسدود و شما را از سایت اخراج میکنند.

ورود با اسامی زشت برابر است با اخطار و در صورت رعایت نکردن باعث اخراج شما از،سایت میشود.

چت به معنی ارتباط متقابل و گپ و گفتگوی دوستانه است، نه فقط دراینترنت بلکه در همه جا واژه چت به همین معنی است که دوستان در آن اتاق ها تجمع و شروع به گپ و گفتگوی دوستانه می کنند.

طبق تعاریف بالا چت روم ها اتاق هایی کاملا آرام را در ذهن تداعی می کنند که همنوعانمان در آن اطلاق ها به بحث و گفتگوی علمی می پردازند، ولی متاسفانه چت روم ها دیگر مکانی برای تبادل اطلاعات نیستند و تنها به تله ای برای شکارچیان )جنسی) تبدیل شده اند.

امروزه چت روم ها تبدیل به مکان هایی برای اشاعه فحشا و سوء استفاده های)جنسی(شده اند، البته هنوز هم افرادی وجود دارند که از چت روم ها برای کارهای علمی استفاده می کنند ولی درصد این افراد به حدی کم است که اگر آنرا صفر در نظر بگیریم بهتر و عاقلانه تر است.

بله همانطور که گفتیم شما میتوانید علم خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و با تبادل نظر راجب مسائل اجتماعی و علمی اطلاعات خود را بالا ببرید

منبع :  شمال چت – http://www.narenj20.ir

جهت حمایت از سایت منبع شمال چت لطفا این مقاله را انتشار دهید .