بدحسابی توییتر در پرداخت ۱۴ میلیون دلار بدهی

بدحسابی توییتر در پرداخت ۱۴ میلیون دلار بدهی

سئو مئو: چندین شکایت از بدهی های پرداخت نشده توسط توییتر، این شرکت شبکه اجتماعی را متهم کرده، بیش از 14 میلیون دلار بدهی دارد که از پرداخت آنها شانه خالی کرده است.

به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، روزنامه وال استریت ژورنال در گزارشی نوشت: دستکم ۹ شکایت مقابل توییتر برای عدم پرداخت بیشتر از ۱۴ میلیون دلار بدهی در ارتباط با صورتحساب ها، تنظیم شده است.

توییتر از زمان خریداری شدن این پلت فرم شبکه اجتماعی توسط ایلان ماسک در اکتبر گذشته، با شکایت های گوناگون از جانب فروشندگان، مالکان و شرکتهای مشاوره روبرو شده است. بعنوان مثال، شرکت بازاریابی “کاناری ال ال سی”، توییتر را متهم کرده است صورتحساب ۳۹۲ هزار و ۲۳۹ دلار را پرداخت نکرده است. توییتر همینطور از جانب مالک دفاترش متهم شده است که اجاره خویش را پرداخت نکرده است.

طبق گزارش وال استریت ژورنال، اسنادی که توسط “کاناری ال ال سی” در دادگاه تنظیم شده است، سفارش خرید حدود هفت هزار دلاری یک جعبه هدیه برای ایلان ماسک از جانب تیم بازاریابی توییتر را نشان داده است. البته معلوم نیست این محصول برای ایلان ماسک بوده یا آیا وی، آنرا دریافت کرده است یا خیر.

در یکی از ۹ شکایت، شاکی خواهان بسته شدن پرونده شد و پرونده شکایت، جمعه گذشته مختومه شد.

از زمان تکمیل خرید ۴۴ میلیارد دلاری توییتر در اکتبر، ایلان ماسک، کاهش گسترده هزینه در این شرکت را شروع کرد و در اولین گام، هزاران کارمند را اخراج کرد و سپس وسایل قدیمی این شرکت را فروخت و امکانات رفاهی کارمندان مانند ناهار مجانی را حذف نمود.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، این کارآفرین میلیاردر اوایل ماه میلادی جاری اظهار داشت: سه ماه گذشته بسیار دشوار بوده برای اینکه وی کوشیده است توییتر را از ورشکستگی نجات دهد و اگر روند فعلی ادامه پیدا کند، وضعیت این شرکت، سر به سر خواهد شد. ماسک پیشتر گفته بود توییتر روزانه بیشتر از چهار میلیون دلار ضرر می کند.

منبع: