وداع گوگل با نسخه سبک یوتیوب

وداع گوگل با نسخه سبک یوتیوب

سئو مئو وداع گوگل با نسخه سبک یوتیوب

به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، یوتیوب اپلیکیشن “گو” را برای کاربرانی ساخته بود که اتصال اینترنتی ضعیفی داشتند و قیمتهای بالای دیتای موبایل و گوشی های ارزان قیمت، مانع دسترسی آنها به اپلیکیشن اصلی یوتیوب شده بود. اما حالا تیم یوتیوب می گوید از زمان راه اندازی شدن “یوتیوب گو” در سال ۲۰۱۶، یوتیوب در اپلیکیشن اصلی خود بهبودهایی صورت داده است.

بعضی از ارتقاهای انجام گرفته اجازه می دهد اپلیکیشن اصلی یوتیوب در گوشی های رده پایین و برای افرادی که سرعت اینترنت کندتری دارند، روان تر اجرا شود. تیم یوتیوب اعلام نمود روی کنترلهای جدیدی کار می کند که به افراد کمک می کنند اگر دسترسی محدودی به یوتیوب دارند، مصرف دیتای موبایل خودرا کمتر کنند با این وجود به زمان ارائه این توانایی ها اشاره نکرد. حالا سفارش شده که کاربران “یوتیوب گو”، اپلیکیشن اصلی یوتیوب را دانلود کنند که برخلاف نسخه سبک خود، اجازه می دهد افراد اظهارنظر کرده، پست ارسال کنند، محتوا ایجاد کنند و از حالت تاریک استفاده کنند.

بر اساس گزارش وب سایت انگجت، “یوتیوب گو” قبل از این که از نسخه آزمایشی بتا بیرون رود و در سال ۲۰۱۷ در دسترس همه کاربران قرار گیرد، ابتدا در هند و اندونزی عرضه شده بود. یوتیوب در سال ۲۰۱۸ این اپلیکیشن را در بیش از ۱۳۰ کشور عرضه نمود و کاربران بیشتری توانستند این اپلیکیشن ۱۰ مگابایتی را دانلود کنند. حالا زمان خداحافظی با این اپلیکیشن فرا رسیده است.