بیزاری نیمی از مردم آمریکا از اینترنت

بیزاری نیمی از مردم آمریکا از اینترنت

سئو مئو: یافته های یک نظرسنجی نشان داد در صورتیکه خیلی از مردم جهان همچنان در کوشش برای آنلاین شدن هستند، خیلی از مردم آمریکا از اینترنت خسته شده اند.

به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، بیش از نیمی از آمریکایی هایی (۵۵ درصد) که در نظرسنجی NordVPN شرکت کردند، می گویند اگر می توانستند حذف خودشان از اینترنت را انتخاب می کردند.

این شرکت سازنده VPN برای کامل کردن مطالعه خود، شرکت تحقیقات بازار “پروپلر اینسایتس” را مامور کرد از ۱۰۰۲ مصرف کننده آمریکایی بالای ۱۸ سال در دسامبر سال میلادی گذشته نظرسنجی کند.

درباره اینکه چرا پاسخ دهندگان در صورت امکان، حذف خودشان از اینترنت را انتخاب می کنند، ۴۷ درصد گفتند: به اینترنت اعتماد ندارند و ۴۶ درصد دیگر گفتند دلیل ندارد نامشان در اینترنت باشد، در صورتیکه ۴۲ درصد اعلام کردند از این نگرانند که هک شوند. همین طور ۱۸ درصد گفتند آرزو داشتند اینترنتی نبود در صورتیکه هشت درصد اظهار کردند: اصلا از اینترنت استفاده نمی کنند.

در این نظرسنجی از آمریکایی ها درباره نوع اطلاعاتی که تمایل دارند برای همیشه از اینترنت حذف شوند، سوال شد و شش نفر از هر ۱۰ نفر مایل بودند اطلاعات مالی شخصی آنها از وب حذف شود. با این وجود اطلاعات دیگری که شهروندان آمریکایی مایل بودند حذف شوند، شامل قرارهای قدیمی یا پروفایلهای شبکه اجتماعی (۲۶ درصد)، تصاویر و ویدئو های غیرجذاب (۲۴ درصد) و سابقه شغلی قبلی (۲۳ درصد) بود.

در دنیایی که به شکل فزاینده ای متصل شده است، ناشناس ماندن دشوارتر شده است با این وجود نظرسنجی NordVPN نشان داد برخی از کاربران حاضرند پول زیادی دهند تا در فضای آنلاین ناشناس بمانند.

بر اساس گزارش وب سایت تِک رادار، از میان افراد شرکت کننده در این نظرسنجی، ۳۱ درصد گفتند تا ۱۰۰ دلار می دهند، ۱۲ درصد بین ۱۰۱ تا ۵۰۰ دلار و هشت درصد بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار مایل بودند پرداخت کنند تا در اینترنت ناشناس بمانند و سه درصد هم عنوان کردند که بیش از ۱۰۰۰ دلار می دهند تا در اینترنت ناشناس باشند.

منبع: