تبلیغ خدمات ارز رمز در سنگاپور محدود می شود

تبلیغ خدمات ارز رمز در سنگاپور محدود می شود

مقامات سنگاپوری روز دوشنبه دستورالعمل هایی را صادر کردند که ارائه دهندگان خدمات معاملاتی ارز رمز را از تبلیغ گسترده خدمات خود به عموم مردم محروم می کند.

به گزارش سئو مئو به نقل از رویترز، این کار قسمتی از کوشش های دولت سنگاپور برای محافظت از سرمایه گذاران خرد در مقابل خطرات احتمالی خرید و فروش ارز رمزها اعلام شده است.
سنگاپور به سبب فعالیت گسترده شرکت های ارز رمز و نیز قوانین و مقررات شفاف و همچنین محیط عملیاتی شناخته شده یکی از مقاصد محبوب برای خرید و فروش و تبادل ارز رمزها شمرده می شود ولی نوسان شدید قیمت ارز رمزها سبب شده تا مسئولان این کشور تبلیغات برای این پدیده را محدود کنند.
دولت این کشور قبلاً هم هشدار داده بود که تبادل ارزهای دیجیتال و خرید و فروش آنها کار پرخطری است و برای عموم مردم مناسب نمی باشد و ممکنست منجر به از دست رفتن سرمایه های آنها شود.
بر اساس این دستورالعمل ها شرکتها نباید برای بازاریابی گسترده یا تبلیغات ارزهای دیجیتال در سنگاپور اقدام نموده و تنها می توانند بوسیله وب سایت های شرکت ها، برنامه های کاربردی تلفن همراه یا حساب های رسمی رسانه های اجتماعی خود بازاریابی یا تبلیغ کنند. علت این امر پرخطر بودن تجارت ارزهای رمز پایه و عدم اشاره به این مساله در بیشتر تبلیغات در رابطه با آن دانسته شده است.