با برگزاری یك وبینار؛ صادركنندگان خدمات فناوری اطلاعات توانمند می شوند

با برگزاری یك وبینار؛ صادركنندگان خدمات فناوری اطلاعات توانمند می شوند

سئو مئو: وبینار انتقال تجربه در زمینه صادرات خدمات فناوری اطلاعات در امتداد توانمندسازی فعالان عرصه فناوری اطلاعات انجام می شود.

به گزارش سئو مئو به نقل از معاونت علمی و فناوری، با برگزاری یک رویداد فناورانه که با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود، صادرکنندگان خدمات فناوری اطلاعات توانمند می شوند. «وبینار انتقال تجربه در زمینه صادرات خدمات فناوری اطلاعات»، ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می گردد.
در بازار فناوری اطلاعات، خدمات و محصولات متنوعی در حوزه فناوری اطلاعات، ارتباطات، امنیت اطلاعات، توسعه نرم افزارها و غیره در اختیار کاربران شبکه قرار می گیرد. خدماتی که به سبب توسعه فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی مشتریان زیادی دارد و هر روز بر تعداد و نوع این خدمات افزوده می شود.
وبینار انتقال تجربه در زمینه صادرات خدمات فناوری اطلاعات باتوجه به اهمیت این حوزه فناوری در محورهای مختلفی مانند «بررسی راه کارهای صادرات در حوزه خدمات فناوری اطلاعات»، «فروش محصول بر بستر مارکت پلیس ها»، «چالش های انتقال درآمدهای ارزی»، «استانداردهای مورد نیاز برای ورود به بازارهای بین المللی» و «شناسایی فرصت های موجود برای ایران در بازار صادرات خدمات فناوری اطلاعات» برگزار می گردد.
این وبینار با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق توسعه صادرات و تبادل فناوری و کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری انجام می شود.

منبع: