اطلاعات تازه در مورد دوربین آیفون های جدید اپل

اطلاعات تازه در مورد دوربین آیفون های جدید اپل

سئو مئو: اپل آیفون های سری 11 خودرا با دوربین های سه گانه و قدرتمند عرضه نمود و می خواهد این روند را در زمان ارائه آیفون های سری 12 نیز ادامه دهد.

به گزارش سئو مئو به نقل از دیجیتال ترندز، منابع نزدیك به اپل می گویند آیفون ۱۲ با سنسورهای بزرگ تر دوربین عرضه می شوند و فناوری تازه ای برای تثبیت تصاویر دوربین های آیفون و جلوگیری از لرزش آنها مورد استفاده قرار می گیرد.
فناوری تثبیت تصویر جدید آیفون كه با نصب سنسوری جدید و پیشرفته در دسترس قرار می گیرد، مربوط به لنز مافوق عریض این گوشی خواهد بود.
گفته می شود اپل می خواهد در سال ۲۰۲۰ چهار مدل آیفون تازه را روانه بازار كند كه عبارتند از آیفون ۵.۴ اینچی با دوربین دارای سنسور دوگانه، آیفون ۶.۱ اینچی با دوربین دارای سنسور دوگانه، آیفون ۶.۱ اینچی با دوربین دارای سنسور سه گانه و آیفون ۶.۷ اینچی با دوربین دارای سنسور سه گانه.
دو مدل آخر آیفون دارای سنسورهای ویژه ای هستند كه استفاده از برنامه های واقعیت افزوده را تسهیل و تسریع می كنند. قبل از این گفته می شد اپل به زودی آیفون های با لنزهای پریسكوپی نیز عرضه می كند كه از قابلیت زوم اپتیكی ۵ تا ۱۰ برابر برخوردار می باشند، اما ظاهراً این آیفون ها زودتر از سال ۲۰۲۲ به بازار نمی آیند.

منبع: