مثل یك روح از گوگل مپ استفاده كنید!

مثل یك روح از گوگل مپ استفاده كنید!

سئو مئو: كاربران گوشیهای آیفون از این پس قادر خواهند بود در اپلیكیشن نقشه گوگل مپ از حالت ناشناس (incognito mode) استفاده كنند.
به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، ماه اكتبر سال جاری میلادی بود كه شركت گوگل اعلام نمود در جدیدترین نسخه به روزرسانی شده از اپلیكیشن نقشه گوگل مپ (Google Maps)، حالت ناشناس (incognito mode) برای بهره مندی كاربران گوشی و دستگاههای مبتنی بر سیستم عامل اندروید اضافه شده است.
حالت ناشناس در گوگل مپ به كاربران این امكان را می دهد تا تاریخچه كاوشهای آنها در این اپلیكیشن و همین طور لوكیشن و سفرهای آنها در حساب كاربری گوگل آنها به ثبت نرسد. این بدان معناست كه انگار از گوگل مپ هیچ استفاده ای نكرده و به صورت كاملا ناشناس و غیرقابل تشخیص به جستجوی موقعیت های مكانی مختلف در آن پرداخته اند.
كاربران گوشیهای اندرویدی كه از چندماه پیش تابحال از این توانایی جذاب و كاربردی در گوگل مپ به شدت استقبال كرده بودند، حالا بنظر می رسد كه كاربران گوشیهای آیفون نیز قادر خواهند بود با مراجعه به پلت فرم فروشگاه اپ استور اپل جدیدترین نسخه iOS از گوگل مپ را دریافت، داتلود و نصب كنند.
طبق گزارش وب سایت phonearena، همین طور گوگل اخیرا از افزودن یك قابلیت جدید به نسخه اندرویدی این اپلیكیشن تحت عنوان bulk delete آگاهی داده كه مقرر است در ماههای آینده منتشر و ارائه شود. بدین ترتیب كاربران قادر خواهند بود تمامی لوكیشن های موجود در گوگل مپ خودرا از تاریخچه این اپلیكیشن حذف نمایند به شكلی كه معلوم نشود از چه موقعیت های مكانی و مسیرهایی تردد كرده اند.

منبع: