چگونه حالت تاریك را بر نسخه وب واتس اپ فعال كنیم؟

چگونه حالت تاریك را بر نسخه وب واتس اپ فعال كنیم؟

سئو مئو: خیلی از كاربران تمایل دارند كه قابلیت حالت تاریك را بر روی نسخه وب اپلیكیشن واتس اپ نیز فعالسازی كنند.
به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، با عنایت به آن كه در چند ماه اخیر شاهد عرضه حالت تاریك و شبانه (dark mode) برای سرویس و نرم افزارهای مختلف بودیم، واتس اپ نیز بعنوان محبوب ترین اپلیكیشن پیام رسان جهان پیش تر از افزوده شدن این توانایی جدید به پلتفرم های اندروید و آی اواس آگاهی داده بود.
همانطور كه از نام حالت شبانه و تاریك مشخص است این تم برای آن دسته از افرادی كه با حالت خودكار و معمول شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها كه پس زمینه سفید و روشنی دارند، مشكل دارند و جزو آن دسته از كاربرانی هستند كه بیشتر هنگام شب و تاریكی محیط از اینترنت و گوشیهای هوشمند استفاده می نمایند بسیار كاربردی خواهد بود و چشمان آنها را كمتر اذیت خواهدنمود.
اما خیلی از كاربران واتس اپ تمایل دارند كه در نسخه وب/ دسكتاپ واتس اپ نیز از حالت تاریك (dark mode) بهره ببرند.
این گزارش كه در وب سایت thenextweb آمده است، به شما آموزش می دهد كه چگونه بر روی مرورگرهای اینترنتی گوگل كروم و موزیلا فایرفاكس، حالت تاریك را فعالسازی كنید.

مرورگر گوگل كروم:
درنخستین مرحله، شما باید افزونه ای را تحت عنوان Stylus از فروشگاه وب گوگل كروم دریافت كنید.

پس از آن كه بر روی گزینه add to chrome كلیك كردید، این افزونه بر روی مرورگر شما نصب و فعال خواهد شد.
حالا نسخه وب واتس اپ را بر روی مرورگر گوگل كروم دستگاه خود باز كنید تا بتوانید حالت تاریك این پیام رسان محبوب را فعال و مشاهده كنید.
مرورگر فایرفاكس:
مراحل فعالسازی حالت تاریك بر مرورگر اینترنتی فایرفاكس نیز بسیار شبیه به گوگل كروم است با این تفاوت كه باید افزونه ای تحت همان عنوان را از لینك مربوط به فروشگاه وب فایرفاكس تهیه، دریافت و نصب كنند.

بعد از نصب این افزونه بر روی مرورگر فایرفاكس، قادر خواهید بود از این توانایی لذت و بهره ببرید.
اپلیكیشن پیام رسان واتس اپ نیز از قابلیت Encryption End- to End یا رمزنگاری پیشرفته پشتیبانی می كند و از پروتكل های پیشرفته ای برای حفظ حریم شخصی كاربرانش برخوردارست. این اپلیكیشن كه برای تمامی سیستم های عامل اندروید، iOS و ویندوز قابل استفاده می باشد، در سال ۲۰۱۶ میلادی لقب پركاربردترین پیام رسان جهان را گرفت. واتس اپ از آن جهت ضریب امنیت سایبری بالایی دارد كه مكالمات و اطلاعات مبادله شده میان كاربران و مخاطبان به صورت كامل محافظت شده بوده و مكالمات، اطلاعات شخصی و خصوصی آنها از طرف نهادهای دیگر قابل رصد و ردگیری نخواهد بود.

منبع: