اپل تولید آیفون ایكس را از سر می گیرد

اپل تولید آیفون ایكس را از سر می گیرد

سئو مئو: اپل می خواهد دوباره تولید آیفون ایكس را از سرگیرد. احیانا این موبایل در بازارهایی مانند هند و چین ارائه شود كه مشتریان از قیمت بالای آیفون شكایت داشتند.

به گزارش سئو مئو به نقل از ونچور بیت، بعد از آغاز تولید آیفون های جدید چندی قبل اخباری از توقف تولید موبایل پرچمدار اپل در ۲۰۱۷ (آیفون ایكس) منتشر گردید. اما بر اساس گزارش های جدید مقرر است تولید آیفون ایكس دوباره آغاز شود.
طبق گزارش روزنامه وال استریت ژورنال، قراردادهای اپل و حساسیت روی قیمت برای مصرف كننده دلیل از سرگیری دوباره تولید آیفون ایكس است.
اپل بعد از كاهش تولید آیفون ایكس اس و آیكس اس مكس، میزان خرید نمایشگرهای OLED از سامسونگ را كاست.
درهمین راستا به نظر می آید این شركت برای جبران شكاف در محصولاتش در بازار به جای تولید آیفون ایكس اس می خواهد تولید آیفون ایكس را دوباره آغاز كند این درحالی است كه هزینه های تولید آیفون ایكس كمتر از نسخه های جدید است.
اما به نظر نمی رسد درآینده نزدیك آیفون ایكس در فروشگاه های این برند در آمریكای شمالی ارائه شود. این دستگاه برای بازارهای منتخبی تولید می گردد كه تقاضای كافی برای آن وجود داشته باشد.
به بیان دیگر احیانا آیفون ایكس در كشورهایی عرضه می گردد كه قیمت این كالا برای مشتریان مشكل ساز بوده است. مشتریان در هند و چین از قیمت آیفون های جدید شكایت داشتند و احتمال زیادی وجود دارد كه آیفون ایكس در این بازارها دوباره ارائه شود.