سرقت اطلاعات ۶ و نیم میلیون نفر از مشتریان یك فروشگاه آنلاین

سرقت اطلاعات ۶ و نیم میلیون نفر از مشتریان یك فروشگاه آنلاین

سئو مئو: وب سایت یك فروشگاه آنلاین فعال در حوزه پوشاك و كالای مد در آمریكا تایید نمود كه اطلاعات مالی و شخصی بیش از ۶.۵ میلیون نفر از مشتریان این فروشگاه به سرقت رفته است.

به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت هكرنیوز، این روزها كه اخبار زیادی درباره حملات سایبری و سرقت اطلاعات كاربران در فضای مجازی منتشر می شود، حالا یك فروشگاه آنلاین فعال در زمینه خرید و فروش كالای مد و پوشاك كه شین ( SHEIN) نام دارد، اعلام نموده است كه اطلاعات شخصی و مالی بیش از ۶.۵ میلیون نفر از كاربران و مشتریانی كه از وب سایت این فروشگاه اینترنتی خریداری نموده اند، توسط هكرها و مجرمان سایبری به سرقت رفته است.

این فروشگاه اینترنتی و آنلاین كه دفتر اصلی آن در نورث برونزویك ایالات متحده آمریكا مستقر شده، در سال ۲۰۰۸ میلادی افتتاح شد و به كاربران و علاقمندان به صنعت پوشاك این امكان را می دهد تا با سلایق مختلف بتوانند گستره وسیعی از البسه، كیف و كفش های مختلف را برروی سایت این فروشگاه انتخاب كرده و درصورت تمایل، كالاهای موردنظر خویش را با پرداخت آنلاین خریداری كنند.

حالا این فروشگاه اخیرا اعلام نموده است كه سرورهایش مورد هجوم و نفوذ هكرها و مجرمان سایبری قرار گرفته است و اطلاعات مربوط به كارت های اعتباری، بانكی و شخصی كاربران و مشتریان آن را به سرقت برده اند.

این فروشگاه ضمن عذرخواهی از تمامی كاربران و مشتریان، خطاب به آن ها اعلام نموده است كه با بهره گیری از متخصصان فعال در حوزه امنیت سایبری قادر خواهد بود مشكلات احتمالی و آتی را برطرف كرده و هكرهای موردنظر را تحت تعقیب و شناسایی قرار دهد.