آغاز ثبت نام ماراتون برنامه نویسی موبایل از اول مرداد

آغاز ثبت نام ماراتون برنامه نویسی موبایل از اول مرداد

سئو مئو: نام نویسی برای ششمین ماراتون برنامه نویسی موبایل از روز دوشنبه یكم مردادماه آغاز و تا ۳۱مردادماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش سئو مئو به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، ششمین ماراتون برنامه نویسی موبایل كشور ۱۵ تا ۱۷ شهریورماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می گردد.
این رویداد از معتبرترین مسابقات برنامه نویسی موبایل كشور است و از سال ۱۳۹۲ تا كنون ۵ دوره این مسابقات در سطح كشور برگزار شده و تیم های برنامه نویسی متعددی را وارد بازار كار كرده است.
در این مسابقات تیم های ۲تا۴ نفره، ۴۸ ساعت فرصت دارند نسخه اولیه یك برنامه تلفن همراه در حوزه های مشخص شده توسط كمیته ارتباط با صنعت مسابقه را به تیم داوری تحویل دهند.
در كل این مدت تیم ها در محل برگزاری رویداد قرنطینه هستند و تیم های داوری و مشاور به صورت كامل بر نحوه عملكرد تیم ها نظارت می كنند.
در آخر تیم های برتر با نظر داور ها به مرحله نهایی راه پیدا می كنند و فرصت دارند تا مجددا برنامه خویش را برای داوران عرضه كنند.
شناسایی تیم های برنامه نویسی برجسته كشور، شناسایی ایده های بكر و خلاقانه و ورود این تیم ها به بازار كار از اهداف اصلی این ماراتون ۴۸ساعته است.
ثبت نام در ششمین ماراتون برنامه نویسی موبایل كشور مجانی است و علاقه مندان تا ۳۱مردادماه فرصت دارند برای ثبت نام و كسب اطلاعات بیشتر به سایت http: //mpm.sharif.ir رجوع كنند.