تلویزیون با تراشه هوش مصنوعی در راه بازار است

تلویزیون با تراشه هوش مصنوعی در راه بازار است

سئو مئو: شرکت ال جی بطور رسمی سری تلویزیون های وی ال ای دی evoB4 را ارائه نمود. این دستگاهها تراشه هوش مصنوعی دارند و از قابلیت هایی برای ارائه وضوح تصاویر و صوت باکیفیت بالا پشتیبانی می کنند.

به گزارش سئو مئو به نقل از گیزمو چاینا، این تلویزیون ها اکنون برای پیش سفارش آماده هستند و ماه آتی وارد بازار می شوند.
ال جی سری تلویزیون های مذکور را با ۲ سایز نمایشگر ۶۵ و ۷۷ اینچ ارائه می کند. بهای مدل ۶۵ اینچی ۲۰۸۰ دلار و مدل ۷۷ اینچی ۲۹۸۰ دلار خواهد بود.
این تلویزیون ها مجهز به تراشه صوتی-تصویری α۸ AI این شرکت هستند که کیفیت صوتی و تصویری خارق العاده ای فراهم می کنند.
این تلویزیون ها وضوح ۴K و ۱۲۰ هرتز رفرش ریت دارند تا تصاویری زنده و روان را نمایش دهند و بنا بر این برای محتواهایی با سرعت بالا یا بازی های رایانشی مناسب هستند.
سری evoB۴ دارای خاصیت های متنوعی است که برای تصاویری خارق العاده ایجاد می کنند. قابلیت های دالبی ویژن و Atmos از تصاویر و صوتی باکیفیت بالا پشتیبانی می کنند. علاوه بر آن تلویزیون های مذکور مجهز به قابلیت صدای فراگیر مجازی ۹.۱.۲ هستند تا یک تجربه صوتی سینماتیک ارایه کنند.
سری تلویزیون ال جی رنگ ها را با 100 درصد دقت و با طیفی وسیع ارائه می کند که از طیف وسیعی از رنگ های واقعی و زنده پشتیبانی می کند.
همچنین سری جدید ال جی از پلت فرم webOS تلویزیون هوشمند بهره می برد و بنا بر این دسترسی سهل به خدمات پخش محتوا و دیگر کاربردها را فراهم می آورد.
در کنار این موارد تلویزیون های مذکور مجهز به حالت کاهش نور آبی AI و همین طور حالتFIMMAKER هستند. این درحالی است که دستگاه های مذکور دارای گواهینامه های تولید نور آبی اندک، درخشش کم و بدون انعکاس هستند.

منبع: