بورسیه همراه اول برای نخبگان رشته برق و کامپیوتر دانشگاه تهران

بورسیه همراه اول برای نخبگان رشته برق و کامپیوتر دانشگاه تهران

به گزارش سئو مئو، همراه اول در جهت پشتیبانی از دانشجویان نخبه و با استعداد در مقطع کارشناسی ارشد، بورسیه تحصیلی عرضه می دهد.

به گزارش سئو مئو به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، دومین دوره بورسیه تحصیلی همراه اول ویژه «مقطع کارشناسی ارشد» در رشته های مهندسی برق، کامپیوتر، صنایع و همینطور مدیریت در دانشگاه تهران است که با هدف پشتیبانی از دانشجویان نخبه و با استعداد اعطا می شود.
این بورسیه در ارتباط با سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ و صرفاً در مقطع «کارشناسی ارشد دانشگاه تهران» برای گرایش های مدیریت، مدیریت کسب و کار، مهندسی برق، مهندسی صنایع و مهندسی کامپیوتر به شرح زیر تعریف شده است.
گرایش های مدیریت شامل مدیریت استراتژیک، سیستم های اطلاعاتی پیشرفته، هوشمندی کسب و کار، مهندسی مالی و مدیریت ریسک، مدیریت استراتژیک منابع انسانی و سیستم های اطلاعاتی پیشرفته است.
گرایش های مدیریت کسب و کار شامل استراتژی، بازاریابی، سیستم های اطلاعاتی و فناوری اطلاعات، عملیات و زنجیره تأمین، فناوری و مالی است.
گرایش های مهندسی برق و صنایع هم به ترتیب شامل مخابرات سیستم و شبکه های مخابراتی، مدلسازی سیستم ها و تحلیل داده ها، روش های بهینه سازی، لجستیک و زنجیره تأمین و مدیریت پروژه است.
گرایش های مهندسی کامپیوتر هم شامل نرم افزار هوش مصنوعی و رباتیک و نرم افزار است.
از جمله مزایای این طرح میتوان به دریافت حقوق تا سقف ۲۰ میلیون تومان در ماه متناسب با زمان فعالیت در همراه اول، تخصیص هزینه خرید لپ تاپ، تبلت و گوشی هوشمند از ۱۵ میلیون تومان تا ۴۵ میلیون تومان متناسب با رتبه کنکور کارشناسی ارشد اشاره نمود.
همچنین افرادی که موفق به دریافت این بورسیه شوند، این امکان را خواهند داشت تا رساله و دستاوردهای تحصیلی خویش را با حمایت شرکت همراه اول تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان انجام دهند.
شرکت در کنفرانس ها و نمایشگاه های بین المللی حوزه ICT و تجربه حضور در پروژه های ملی و تحقیق و توسعه همراه اول، بخش دیگری از مزیت های این بورسیه تحصیلی به حساب می آید.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این بورسیه تحصیلی می توانند به آدرس https: //hamrah.academy/blog/second-scholarship-period/ رجوع کنند.

منبع: