با حضور وزیر ارتباطات؛ برگزاری دومین جشنواره ملی تجلیل از پژوهشگر حوزه فاوا

با حضور وزیر ارتباطات؛ برگزاری دومین جشنواره ملی تجلیل از پژوهشگر حوزه فاوا

به گزارش سئو مئو، دومین جشنواره ملی تجلیل از پژوهشگرحوزه فاوا با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آذر ماه برگزار می گردد.

به گزارش سئو مئو به نقل از مهر، دومین جشنواره ملی پژوهشگران برتر حوزه فاوا با معرفی چهره برگزیده پژوهشی حوزه فاوا و پژوهشگر برتر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستگاههای وابسته با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آذر ماه سالجاری در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می گردد.
مهلت ثبت نام و ارسال مدارک تا ۳۰ آبان ۱۴۰ است و جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی الکترونیکی https: //www.itrc.ac.ir/researchweek رجوع نمائید.
سال گذشته بمناسبت هفته پژوهش نخستین جشنواره تجلیل از پژوهشگران برتر حوزه ICT در سطح وزارت خانه با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد که سال جاری دومین جشنواره ملی و در سطح کل کشور برگزار می گردد.
برای برگزاری این جشنواره در سطح کشور، فراخوان های مختلفی به دانشگاه ها، پژوهشگاه ها به شرکتهای تابع وزارت و… داده شده است و علاقه مندان و پژوهشگرهای برتر می توانند به سایت رجوع و پس از تکمیل فرم مورد بررسی هیأت داوران قرار بگیرند.

منبع: