ایرانسل برای سومین سال پی در پی حامی پرسپولیس شد

ایرانسل برای سومین سال پی در پی حامی پرسپولیس شد

سئو مئو: قرارداد حمایت رسمی ایرانسل از تیم فوتبال پرسپولیس، برای سومین سال متوالی به امضا رسید.
به گزارش سئو مئو به نقل از روابط عمومی ایرانسل، این قرارداد، با نزدیک شدن به هفته هفتم لیگ برتر ۱۴۰۳_۱۴۰۲ فوتبال ایران و بازی حساس پرسپولیس-الدحیل در جام باشگاه های آسیا، با حضور دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل و رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به امضا رسید. بر طبق این قرارداد که دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ طی مراسمی در ساختمان مرکزی ایرانسل به امضا رسید، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در ادامه اقدامات خود در قالب مسئولیت و سرمایه گذاری اجتماعی شرکتی، با هدف ایجاد شور و نشاط در جوانان بعنوان جامعه اصلی مشترکان این اپراتور و کمک به توسعه پایدار و ارتقای جایگاه اقتصادی و فرهنگی باشگاه پرسپولیس و استفاده حداکثری از ظرفیتهای بالقوه موجود برای ارائه خدمات بیشتر به هواداران این باشگاه، از باشگاه پرسپولیس حمایت می کند.
در این مراسم دکتر بیژن عباسی آرند با تمجید از موفقیت های فصل گذشته تیم پرسپولیس در رقابت های داخلی اظهار داشت: تجربه چند سال همکاری با پرسپولیس و خصوصاً سال رویایی ای که این تیم پشت سر گذاشت، ما را بر آن داشت تا برای یک فصل دیگر در کنار این باشگاه و هواداران آن باشیم. امیدواریم مانند سال گذشته، در سال جدید نیز با حمایت مالی ایرانسل از پرسپولیس و در کنار حمایت اصلی که حمایت هواداران است، دستاوردهای داخلی و آسیایی مهمی را شاهد باشیم. در ادامه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز اظهار داشت: اگر موفقیتی به دست آمده، شاکله اصلی آن حمایت های معنوی هواداران و حمایت های مالی ایرانسل بوده است. همراهی های ایرانسل در سالهای گذشته سبب شده تا ما این اپراتور را یکی از ارکان اصلی باشگاه بدانیم و اگر هواداران می خواهند که پرسپولیس قدرتمند با سرمایه های مالی گسترده ای داشته باشیم، می توانند با ارتباطی که بوسیله خدمات و سیمکارت های ایرانسل برقرار می کنند، ایرانسل قدرتمندتری به وجود آورند و بنیان های باشگاه را هم قوی تر کنند.
باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، از قدیمی ترین باشگاه های ورزشی کشور است که تیم فوتبال این باشگاه، بعنوان یکی از پرطرفدارترین تیم های آسیایی، طی پانزده فصل از رقابت های لیگ برتر، موفق به کسب عنوان قهرمانی شد که پنج فصل آن، بصورت متوالی بوده است. ایرانسل پیش از این، در سال ۸۶-۸۷، همین طور از سال ۱۳۹۶ به مدت سه سال و نیز از شروع نیم فصل دوم لیگ برتر ۱۴۰۱_۱۴۰۰ تا کنون، بصورت متوالی حامی باشگاه پرسپولیس بود و این باشگاه را در کسب افتخارات مختلف، همچون قهرمانی در لیگ برتر، جام حذفی، سوپرجام و حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با کسب عنوان نایب قهرمانی، همراهی کرد. ایرانسل، ۱۴ دی ماه ۱۴۰۰ نیز، با امضای قراردادی با فدراسیون هندبال، رسماً حامی ورزش هندبال کشور شده بود. حمایت ایرانسل از ورزش هندبال کشور، آغازگر یک دوره درخشش در رده های مختلف این رشته ورزشی بوده است. ایرانسل، اولین ارائه دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت نسل پنج در ایران، پیش از این نیز با پشتیبانی از تیم ها و رقابت های ورزشی مختلفی مانند کاروان اعزامی ایران به المپیک، تیم ملی والیبال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا، لیگ برتر فوتبال ایران، تیم های فوتبال پرطرفدار استقلال، پرسپولیس و تراکتور، مسابقات بین المللی رالی خاورمیانه در شیراز، رقابت های جهانی «کونگ فو توآ» شیراز، تیم ستارگان ساری در لیگ برتر کشتی آزاد، نخستین مسابقات موتور ریس ایران و… کوشیده تا در جهت مسئولیت اجتماعی خود، از رشد و توسعه ورزش کشور حمایت کند. ایرانسل همین طور پیرو تفاهمنامه ای با سازمان لیگ فوتبال اسپانیا «لالیگا» و با هدف دسترسی مشترکان ایرانسل به محتوای ویدئویی با کیفیت و اختصاصی لالیگا و نیز بهبود کیفیت فوتبال در ایران خصوصاً در بین نوجوانان، کمپ های استعدادیابی ایرانسل-لالیگا را طی سالهای ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۸ با حضور مربیان برتر لالیگا و چهره های برتر فوتبال کشور، برگزار کرد.