قرعه کشی پژو 207 طرح ویژه یک اپلیکیشن برای طرفداران این خودرو

قرعه کشی پژو 207 طرح ویژه یک اپلیکیشن برای طرفداران این خودرو

سئو مئو: در این مطلب اهتمام بر این داریم تا شما را با نکات مهم طرح جایزه پژو 207 آشنا نماییم.

به گزارش سئو مئو به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران، یکی از معضلات اصلی در کشور مربوط به صنعت خودروسازی است که متاسفانه خلا مدیریت صحیح آن روز به روز بیشتر حس می شود. افراد محدودی در ثبت نام خودرو موفق شده اند ماشین مورد علاقه خودرا با قیمت مناسب خرید کنند. بنا بر این هر جا صحبت از قرعه کشی خودرو می شود امیدها زنده شده و ایرانی های زیادی باز هم شانس خودرا امتحان می کنند. همراه اول که شرکتی فعال در اجرای کمپین ها و طرح های تشویقی مختلف است، این نوید را به مشترکین خود داده که در آخرین ماه سال قرعه کشی پژو ۲۰۷ و ۷ جایزه نقدی ۵۰۰ میلیون ریالی را انجام خواهد داد. در این مطلب اهتمام بر این داریم تا شما را با نکات مهم طرح جایزه پژو ۲۰۷ آشنا نماییم.
همراه من، اپلیکیشنی همه کاره برای تمام فصول!
شرکت همراه اول همیشه برای کاربرانی که از اپلیکیشن همراه من استفاده می نمایند، امتیازات خاصی قائل است. همراه اولی ها توجه داشته باشند که یکی از آسان ترین، سریع ترین و بهترین راه خرید شارژ، انواع بسته و پرداخت قبض میاندوره یا پایاندوره استفاده از همین اپلیکیشن است.
اکثر طرح های همراه اول با معیار استفاده از این اپلیکیشن به انجام می رسد و همین مسئله در این قرعهکشی نیز رعایت شده است. اگر شما در گوشی خود این برنامه را ندارید، با مراجعه به سایت همراه من یا استورهای معتبر می توانید آنرا دانلود و نصب کنید. در ادامه در مورد طرح جایزه پژو ۲۰۷ بیشتر توضیح خواهیم داد.
چگونه می توان در قرعه کشی پژو ۲۰۷ شرکت کرد؟
برای شرکت در قرعه کشی پژو ۲۰۷ تنها کافی است در اپلیکیشن همراه من تراکنش های روزمره خود یعنی خرید شارژ، بسته اینترنت و پرداخت قبض را انجام دهید. به همین سادگی شما جهت شرکت در این طرح، امتیاز کسب می کنید.
برخی افراد پس از آن که از این مساله باخبر می شوند خیلی سریع قیمت پژو ۲۰۷ را استعلام می گیرند و هیجان بیشتری به خود می دهند تا بلکه قرعه به نام آنها افتاده و از سواری این ماشین ایران خودرو لذت ببرند.
باید چند امتیاز داشت تا برنده شد؟
همانطور که از نام طرح مشخص است یک قرعهکشی صورت خواهد گرفت و حتی کسانی که تنها ۱۰ امتیاز دارند نیز در این قرعه شرکت خواهند داشت. نکته مهم که البته همه می دانند این است که با افزایش امتیاز شانس برنده شدن بالا می رود.
لازم به ذکر است که با هر تراکنش ۱۰ هزار تومانی هر کاربر ۱۰ امتیاز برای خود ثبت خواهدنمود. در ادامه به برخی جزییات دیگر اشاره می نماییم.
شارژ بخرید
با خرید شارژ از اپلیکیشن همراه من به ازای هر ۱۰ هزار تومان ۱۰ امتیاز در حساب شما ثبت خواهد شد. در کسب امتیاز در این روش هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و هر فرد به ازای خرید خود امتیاز دریافت می کند. به عنوان مثال با خرید ۸۰ هزار تومان شارژ کاربر ۸۰ امتیاز جهت شرکت در قرعه کشی پژو ۲۰۷ کسب خواهدنمود.
شما به هر میزانی که لازم دارید شارژ تهیه کنید و با همان امتیاز در این طرح شرکت داشته باشید و اگر بخت یارتان شود برنده خواهید بود.
بسته اینترنت بخرید
برای اینکه در این قرعه کشی برنده شوید می توانید خرید بسته اینترنت را در اپلیکیشن همراه من انجام دهید. شاید شما در طول هر ماه ۵۰ هزار تومان یا بیشتر برای اینترنت هزینه پرداخت می کنید. اگر این بسته را در این اپلیکیشن خرید کنید، شانس برندهشدن شما بیشتر خواهد شد.
قبض پرداخت کنید
کاربران دائمی همراه اول نیز می توانند قبض میاندوره یا پایاندوره خودرا در این اپلیکیشن پرداخت کنند و تا سقف ۵۰ امتیاز کسب نمایند. این تراکنش محدود است و بیش از ۵۰ امتیاز نمی توان در آن کسب نمود.

مهلت کسب امتیاز
طرح قرعه کشی پژو ۲۰۷ و ۷ جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی از ۱۶ دی ماه شروع شده و تا پایان آخرین روز بهمن ماه یعنی ۳۰ بهمن ادامه دارد. کسانی که هنوز اپلیکیشن همراه من را نصب نکرده اند خیلی سریع نصب آنرا انجام دهند و تراکنش های این ماه را در همراه من به انجام برسانند.
میزان امتیاز
هر هفته شرکت همراه اول بوسیله سرشماره ۱۱۱۱ امتیاز مشترکین را به آنها پیامک خواهدنمود و بدین سان هر کاربر از امتیاز خود باخبر می شود.
زمان قرعه کشی
توجه داشته باشید که طرح جایزه پژو ۲۰۷ و ۷ جایزه نقدی ۵۰۰ میلیون ریالی سروصدای زیادی به پا کرده و شاید شما این دفعه برنده خوش شانس باشید. این قرعهکشی در نیمه اول اسفند به انجام می رسد و برندگان بعد از احراز هویت که از طرف همراه اول به انجام می رسد جوایز خودرا دریافت می کنند.
برندگان جهت احراز هویت و دریافت جوایز خود تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۲ فرصت دارند که البته نحوه دریافت نیز در سایت همراه اول اعلام خواهد شد. قیمت خودرو ۲۰۷ شاید شما را هم وادار کند تا امتیاز بیشتری را در حساب خود داشته باشید.

منبع: