موافقت توییتر با درخواست تجدیدنظر در تعلیق حساب ها

موافقت توییتر با درخواست تجدیدنظر در تعلیق حساب ها

به گزارش سئو مئو، کاربران توییتر از اول فوریه می توانند برای تعلیق حساب، درخواست تجدیدنظر کنند و این درخواست ها تحت معیار جدید این شبکه اجتماعی برای برگرداندن حساب، ارزیابی خواهد شد.

به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، تحت معیار جدید که بعد از خرید توییتر توسط ایلان ماسک در اکتبر گذشته، مورد استناد است، حساب های توییتر برای تخلفات جدی یا ادامه و تکرار تخلف از سیاست های این پلتفرم، تعلیق خواهند شد.

تخلفات جدی شامل دست داشتن در انتشار محتوا یا فعالیت غیرمجاز، تشویق یا تهدید به خشونت یا آزار رساندن و شرکت در آزار و اذیت کاربران دیگر است.

توییتر اعلام نمود از این پس، اقداماتی با شدت کمتر نسبت به تعلیق حساب، انجام خواهد داد. بعنوان مثال امکان مشاهده توییت هایی که سیاست های این پلت فرم را نقض می کنند را محدود می کند یا از کاربران می خواهد قبل از ادامه استفاده از حساب خود، توییت ها را حذف نمایند.

بر اساس گزارش رویترز، ایلان ماسک در دسامبر به دنبال تعلیق حساب چند خبرنگار بر سر مجادله پیرامون انتشار اطلاعات عمومی در رابطه با هواپیمای این میلیاردر، هدف انتقاد شدید قرار گرفت. وی اندکی بعد، این حساب ها را باردیگر فعال کرد.

منبع: