ماوس تاشو با قطر ۴ و نیم میلیمتر ساخته شد

ماوس تاشو با قطر ۴ و نیم میلیمتر ساخته شد

به گزارش سئو مئو، ماوس تاشویی از جنس چرم گیاهی با قطر حدود ۴.۵ میلیمتر ابداع شده که تا می شود و مجهز به باتری۵۰۰ میلی آمپری است.
به گزارش سئو مئو به نقل از نیواطلس، الان ماوس های کوچک و جمع وجور زیادی در بازار وجود دارد که بعضی از آنها را میتوان تا کرد. آنها به صورت معمول کوچک تر از ماوس های معمول هستند و استفاده از آنها هم سخت تر است.
در این میان یک ماوس به نام «Air.0» ابداع شده که در اندازه واقعی و با الهام از اریگامی ساخته شده است. این ماوس با بلوتوث به کامپیوتر متصل می شود و بعد از استفاده میتوان آنرا تا کرد.
هوراس لام طراح محصول هنگ کنگی این ماوس را ابداع کرده که الان در وبسایت کیک استارتر برای جمع آوری سرمایه اولیه عرضه شده است. وزن ماوس ۴۰ گرم و بعد از باز شدن، قطر آن حدود ۴.۵ میلیمتر است. البته در نقطه ای که سنسور مادون سرخ نصب شده قطر ابزار به ۱۰ میلیمتر می رسد.
برای تبدیل این ماوس به حالت سه بعدی قابل استفاده، کافی است کاربر آنرا تا کند تا دوطرفش را به وسیله یک اتصال دهنده مغناطیسی کنارهم نگه داشته شوند. «Air.0» بعد از تا کردن میتوان مانند یک ماوس عادی به کاربرد به طوریکه کلیدهای مکانیکی چپ و راست در هر طرف و دکمه اسکرول هم وسط ماوس قرار دارد. جنس ماوس از چرم گیاهی ضد آب است هرچند گوشه های آن از جنس پلاستیک سخت ساخته شد اند که سبب می شود راحتتر روی سطوحی مانند میز حرکت نماید. یک باتری لیتیوم پلیمری ۵۰۰ میلی آمپری هم در ماوس وجود دارد که یک مرتبه شارژ آن برای ۳ ماه استفاده کافی است. در کنار این موارد باید اشاره نمود سرعت ردیابی آن ۷۶۲ میلیمتر به ازای هر ثانیه است و میتوان از آن برای کامپیوتر های اپل، اندروید و ویندوز استفاده نمود.