طراحی نرم افزار کالابرگ توسط مخابرات منطقه خوزستان

طراحی نرم افزار کالابرگ توسط مخابرات منطقه خوزستان

به گزارش سئو مئو خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان از طراحی نرم افزار کالابرگ به نام ˮیارˮ آگاهی داد و اظهار داشت: در انتظار ابلاغ دولت برای ارائه این نرم افزار برای مردم هستیم.

رحیم فلاح زاده در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: ساز و کار ایجاد یک نرم افزار برای کالابرگ به مخابرات منطقه خوزستان واگذار شده بود و بدین جهت مخابرات منطقه خوزستان نرم افزار کالابرگ به نام “یار” طراحی کرد.

وی با اعلان اینکه در انتظار ابلاغ دولت برای ارائه این نرم افزار به مردم هستیم، اضافه کرد: این نرم افزار برای گوشیهای هوشمند طراحی شده است تا مردم بتوانند با بهره گیری از آن از خدماتی که در زمینه کالابرگ ارائه می شود استفاده کنند.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان اظهار داشت: افرادی که گوشی هوشمند ندارند نیز می توانند از دستور #۲* جهت استفاده از خدمات این برنامه استفاده کنند.

فلاح زاده عنوان کرد: نرم افزار “یار” برای خرید کالاهایی که مشمول یارانه شده اند همچون لبنیات، تخم مرغ، مرغ و روغن کاربرد دارد و مردم می توانند از آن استفاده کنند.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان افزود: این نرم افزار در همه فروشگاه های زنجیره ای خوزستان نصب شده است و همین طور به همه این فروشگاه ها پیامکی از سامانه کالابرگ ارسال شده است.

وی در آخر اضافه کرد: این نرم افزار در مراحل بعدی برای سایر اصناف خوزستان نیز نصب خواهد شد.

منبع: