اسنپ پهپاد ساخت

اسنپ پهپاد ساخت

سئو مئو: اسنپ تنها عامل ساخت اپلیکیشن محبوب اسنپ چت نبوده و یک سازنده سخت افزار هم بشمار می رود که تازه ترین محصولش، پهپاد کوچکی به نام پیکسی (Pixy) است.

به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، اسنپ قبل از این عینک هوشمند اسپکتکل (Spectacles) را معرفی کرده بود که برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ ارائه شد و تازه ترین مدل آن که هنوز ارائه نشده، یک عینک واقعیت افزوده است. اما تازه ترین نوآوری سخت افزاری اسنپ، پهپادی به نام پیکسی است: یک پهپاد زردنگ که اساسا یک دوربین پرنده است.

پیکسی یک پهپادی پلاستیکی بزرگ مشابه آنچه از طرف سازندگان پهپاد واقعی مانند دی جی آی مشاهده شده است، نیست بلکه یک دستگاه کوچک و قابل حمل با چهار ملخ کوچک است. این دستگاه اندازه کف دست است و تنها ۱۰۱ گرم وزن دارد. هیچ کنترل یا شکاف کارت حافظه ندارد و یک دایل دوربین دارد که به کابر اجازه می دهد نحوه پرواز پهپاد را تنظیم کند و تصاویر و ویدیوها در بخش حافظه در اپلیکیشن اسنپ چت کاربر ذخیره می شود.

مسیرهای پرواز از پیش تنظیم شده شامل حالت شناور معمولی، گزینه برای گشتن دور کاربر و گزینه برای دنبال کردن کاربر در حالت راه رفتن یا دویدن است. هر گاه کاربر بخواهد ضبط را متوقف نماید، کافیست دست خودرا زیر پهپاد قرار دهد و پهپاد در کف دست وی قرار می گیرد. عمر باتری هم به اندازه پنج تا هشت پرواز است.

بر اساس گزارش وب سایت اندروید پلیس، این دستگاه جای یک پهپاد واقعی را نمی گیرد اما به کاربر امکان می دهد ویدیوها و تصاویر گرفته شده از جهات منحصر بفرد را در حسابهای شبکه اجتماعی خود بارگیری کند.

منبع: