مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس عنوان كرد تاکید بر اعتماد به توان و دانش داخلی و شرکتهای دانش بنیان

مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس عنوان كرد تاکید بر اعتماد به توان و دانش داخلی و شرکتهای دانش بنیان

به گزارش سئو مئو مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، در پیامی با تبریک فرارسیدن سال نو تصریح کرد که نتیجه اعتماد به توان و دانش داخلی و شرکتهای دانش بنیان،  توسعه صنعت پتروشیمی، افزایش سطح داخلی سازی در صنعت، کاهش بیشتر از پیش خام فروشی، خلق حداکثری ثروت و اشتغال زایی است.
به گزارش سئو مئو به نقل از روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، متن پیام دکتر علی عسکری بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
قرنی جدید و سالی نو شروع شد و بی گمان در آمیختن آن با عطر مهدوی (عج) نویدبخش سال و قرنی مبارک و ان شاءالله همراه با اختتام انتظارها برای ظهور ناجی عالم بشریت است، شروع این سال را به همه همکاران خود در خانواده بزرگ و پر افتخار گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس تبریک و تهنیت عرض می کنم.
سال ۱۴۰۱ که حلول آنرا به جشن نشسته ایم، از طرف رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به نام «تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین» نامگذاری شده است.
ما عمیقأ معتقد هستیم که توسعه صنعت پتروشیمی، تکمیل زنجیره ارزش و توسعه صنایع پایین دستی مبتنی بر اقتصاد مردمی و عدالت پایه، جز با تاکید بر توان و دانش داخلی و عزم جوانانی که «شرکت های دانش بنیان» نمادی کامل از ظهور آن هستند، ممکن نیست و نتیجه این اعتماد، افزایش سطح داخلی سازی در صنعت، کاهش بیش از پیش خام فروشی، خلق حداکثری ثروت، اشتغال زایی و حرکت به سمت اقتصاد دانش بنیان است.
گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، بعنوان بزرگ ترین هلدینگ پتروشیمیایی کشور، که در سالهای اخیر نقش مهمی در مقابله با جنگ اقتصادی داشته و همیشه اعتماد به شرکت های دانش بنیان و تولیدکنندگان ایرانی را راه گشا در مقابل این تحریم ها می دانسته، اینک خودرا برای جهادی بزرگتر، آن هم در حوزه تولید با تاکید بر توان و دانش جوانان مومن، دانشمند و انقلابی ایران عزیز اسلامی آماده می کند.
در آخر با آرزوی سالی همراه با سلامتی و موفقیت برای شما عزیزان، امید این دارم که مجدانه تر از گذشته و با ایمانی راسخ، شاهد افتخارآفرینی های بیشتر «خلیج فارس» در عرصه ملی و جهانی در تبدیل کردن تهدید تحریم های ناجوانمردانه به فرصت و کمک به توسعه اقتصادی کشور در امتداد دغدغه مقام معظم رهبری برای رشد و پیشرفت اقتصاد ملی، تولید دانش بنیان و اشتغال زا و اقتصاد مقاومتی باشیم.
ان شاءالله…
علی عسکری
مدیرعامل و نائب رئیس هیأت مدیره شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

منبع: