دست دادن سال آینده متحول می شود

دست دادن سال آینده متحول می شود

سئو مئو: بعد از اینکه گوگل و اپل به کنسرسیوم یونی کد پیشنهاد کردند رنگهای پوست مختلف را به ایموجی ها اضافه کند، ایموجی های زیادی متحول و گزینه انتخاب رنگ پوست به آنها افزوده شد اما ایموجی “دست دادن” از این ترند جا ماند.

به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، حالا مقرر است به ایموجی “دست دادن” هم رنگهای پوستی مختلف اضافه شود. هنگامی که کنسرسیوم یونی کد ایموجی ۱۴.۰ را در سال ۲۰۲۲ عرضه کند، شامل نماد “دست دادن” خواهد بود که به کاربران اجازه می دهد رنگ پوست مورد نظرشان را برای ایموجی “دست دادن” از ترکیب ۲۵ رنگ مختلف انتخاب کنند.

جرمی برژ، موسس ایموجی پدیا سال قبل درباره فرآیند طراحی ایموجی با نکست وب صحبت کرده بود. از ابتدا تا انتهای کار، طراحی یک ایموجی ممکنست دو سال زمان ببرد. آنچه که طراحی ایموجی “دست دادن” را چالش برانگیز کرد این مساله بود که مربوط به دو نفر می شد. کنسرسیوم یونی کد می توانست این ایموجی را زودتر طراحی کند اما یک محدودیت در مودیفایر کدینگ این سازمان موجب می شد دستهای دو نفر یک رنگ پوست را داشته باشند. بیشتر پلتفرمها منتظر شدند تا یونی کد پشتیبانی از رنگهای پوست مختلف در ایموجی “دست دادن” را اضافه کند. این سازمان از زمان انتشار ایموجی ۱۲.۰ سرگرم کار برای افزودن این توانایی بوده است.

بر اساس گزارش انگجت، قرار بود این ایموجی در سال ۲۰۲۱ منتشر شود اما پاندمی ویروس کرونا موجب تاخیر در این برنامه شد و الان که اوضاع به روال عادی برمی گردد، این ایموجی هم مقرر است تا سال آینده به گوشی کاربران بیاید.

منبع: