قیمت آیفون ۱۲ چند؟

قیمت آیفون ۱۲ چند؟

سئو مئو: این گزارش به قیمت و مشخصات احتمالی گوشیهای جدید اپل، سری آیفون 12، كه مقرر است در پاییز 2020 عرضه گردد، می پردازد.
به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، طبق گزارش های انتشار یافته طراحی وب سایت toms guide، نسل جدید گوشیهای اپل که سری آیفون ۱۲ نام خواهند گرفت، مقرر است در پاییز سال جاری میلادی ۲۰۲۰ معرفی و روانه بازارهای جهانی شوند.
خیلی از کارشناسان و مفسرین فعال در حوزه فناوری پیش تر نیز برآورد و اعلام نموده بودند که سری جدید گوشیهای اپل یعنی آیفون ۱۲ شاهد و میزبان بیشترین تغییر و تحولات خطوط تولید این شرکت در سال های گذشته خواهند بود؛ چونکه تمامی مدلهای معرفی و عرضه شده به قابلیت پشتیبانی از نسل پنجم شبکه اینترنت همراه موضوع به شبکه ۵G، پردازنده قدرتمندی تحت عنوان A۱۴ Bionic و همین طور به دوربین بزرگ و نمایشگرهای با کیفیت ۱۲۰ هرتزی مجهز خواهند بود.
با آنکه شایعات پیشین حاکی از تاخیر در عرضه این سری جدید از گوشیهای آیفون بود اما این گزارش بطور مختصر سر به جزئیات و مشخصات پیش بینی شده این محصولات جدید، سری آیفون ۱۲، می پردازد.
بر طبق این گزارش، آیفون ۱۲ در ۴ مدل معرفی و عرضه خواهد شد که اندازه صفحه نمایش و قیمت آنها به شرح زیر خواهد بود:
آیفون ۱۲ با نمایشگر ۵.۴ اینچی با قیمت پایه ۶۴۹ دلار آیفون ۱۲ مکس با نمایشگر ۶.۱ اینچی با قیمت پایه ۷۴۹ دلار آیفون ۱۲ پرو با نمایشگر ۶.۱ اینچی با قیمت پایه ۹۹۹ دلار آیفون ۱۲ پرو مکس با نمایشگر ۶.۷ اینچی با قیمت پایه یک هزار و ۹۹ دلار همین طور هر چهار مدل از سری گوشیهای آیفون ۱۲ مقرر است به قابلیت پشتیبانی از نسل پنجم شبکه اینترنت همراه موسوم به شبکه ۵G و صفحه نمایش های اولد OLED مجهز باشند تا به نیازهای جدید کاربران در جهان پاسخ داده و سبب جلب رضایت و توجه آنها شود.
همین طور برآورد می شود که شکل ظاهری و طراحی گوشیهای جدید اپل اندکی تغییر کرده و شباهت بیشتری به لبه های تخت و صاف سری آیفون ۵ و مربعی شکل پیدا کند. آنها همین طور پیش بینی کردند که بریدگی بالای صفحه موسوم به Notch در گوشیهای آیفون ۱۲ بسیار کوچکتر از نسل های پیش از آن یعنی سری آیفون ۱۰ و ۱۱ خواهد بود.
از دیگر مشخصات سری جدید گوشیهای آیفون می توان به بهره مندی از پردازنده قدرتمند A۱۴ Bionic و حسگر LiDAR sensor در آیفون ۱۲ پرو اشاره نمود.
جدول زیر به وضوح قیمت و بقیه مشخصات هر چهار مدل از گوشیهای جدید سری آیفون ۱۲ را ذکر کرده است:

منبع: