با واتس اپ پول پرداخت كنید

با واتس اپ پول پرداخت كنید

واتس اپ سرانجام قابلیت پرداخت و جابجایی پول را به پلتفرم خود افزود.
به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، واتس اپ که بزرگ ترین و محبوب ترین اپلیکیشن پیام رسان در جهان به حساب می آید، بعد از ماهها تلاش، تست و بررسی، سرانجام قابلیت و امکان پرداخت پول را در پلت فرم خود عرضه و فعال کرد تا کاربران بتوانند از این پس سپس تحت نظر فیسبوک بعنوان شرکت مادر واتساپ و با استفاده از قابلیت فیسبوک پی (Facebook Pay) برای کاربران این اپلیکیشن پول واریز و منتقل کنند.
فیسبوک سال قبل بود که سرویس پرداخت درون شبکه ای فیس بوک پی (Facebook Pay) را معرفی و و عرضه کرده بود.
در پست وبلاگ رسمی واتس اپ همینطور به مجانی بودن این سرویس اشاره شده است که این بدان معناست که کاربران عادی هیچ کارمزدی را برای نقل و انتقالات مالی در این پلت فرم نخواهند پرداخت. البته لازم به ذکر است که کسب و کارها برای دریافت پول باید هزینه پردازش تراکنش را به فیسبوک پرداخت کنند.
این توانایی الان تنها برای کاربران برزیل فعال سازی شده و در صورت استقبال و موفقیت، در سایر کشورهای جهان هم عرضه خواهد شد.
بر مبنای گزارشی که در وب سایت تک کرانچ آمده است، کاربران واتس اپ جهت استفاده از این توانایی پرداخت باید حساب کاربری خویش را به کارت اعتباری خود متصل کنند و بخش امنیتی شامل رمز شش رقمی یا ورود با اثر انگشت را در این اپلیکیشن پیام رسان فعال سازی کنند.

منبع: