كاركنان كدام غول های تكنولوژی همچنان دوركارند؟

كاركنان كدام غول های تكنولوژی همچنان دوركارند؟

سئو مئو: كاركنان خیلی از شركتهای فعال در حوزه ی تكنولوژی تحت تاثیر شیوع گسترده و پاندمی كرونا باید همچنان به دوركاری خود ادامه دهند.
به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، هم زمان با شیوع گسترده ویروس کرونا، خیلی از شرکت های بزرگ و کوچک در جهان از کارکنان و پرسنل خود درخواست کرده اند که بمنظور جلوگیری از انتشار ویروس خطرناک و مرگبار کرونا و حفظ سلامت و بهداشت جامعه در منزل خود بمانند و با بهره گیری از کامپیوتر های شخصی و اینترنت به کار و کارهای شغلی خود ادامه دهند.
در بین شرکتهای بزرگ فعال در سراسر جهان، غول های تکنولوژی همچون مایکروسافت، توییتر، گوگل و آمازون همچون اولین پیشگامانی بودند که از پرسنل خود درخواست نمودند بجای حضور فیزیکی در محل کار، با بهره مندی از خدمات و خدمات اینترنتی و آنلاین دورکاری کنند.
کارمندان شرکت توییتر می توانند تا همیشه و در صورتیکه ماهیت کارشان نیازمند حضور فیزیکی آنها نباشد، به دورکاری خود ادامه دهند.
کارمندان شرکت مایکروسافت بعنوان توسعه دهنده سیستم عامل ویندوز و خیلی از محصولات سخت افزاری و نرم افزاری، نیز قادر خواهند بود حداقل تا آخر سال جاری میلادی دورکاری کنند.
کارمندان شرکت گوگل بعنوان توسعه دهنده سیستم عامل اندروید و یکی از بزرگترین غول های تکنولوژی در ایالات متحده و جهان می توانند تا آخر سال ۲۰۲۰ به دورکاری از منزل ادامه دهند.
شرکت آمازون که بزرگترین شرکت خرده فروشی آنلاین در جهان بشمار می رود و محصولات سخت افزاری مختلفی همچون اسپیکرهای هوشمند آمازون اکو را نیز روانه بازارهای جهانی کرده است، از کارکنان و پرسنل خود که امکان ادامه فعالیت شغلی را از منازل خود دارند، در خواست کرده است که حداقل تا اکتبر ۲۰۲۰ به دورکاری خود ادامه دهند. این شرکت با انتشار این بیانیه اعلام نموده که پس از اکتبر برای ادامه دورکاری، باردیگر تصمیم گیری خواهدنمود.
کارمندان شرکت اسلک نیز برمبنای آخرین گزارش های پخش شده، باید حداقل تا سپتامبر ۲۰۲۰ دورکاری کرده و از منزل خود و با بهره گیری از کامپیوتر های شخصی به کار و فعالیت کاری خود ادامه دهند.

منبع: