بیت كوین ریخت!

بیت كوین ریخت!

سئو مئو: ارزش بیت كوین بار دیگر به زیر 9000 دلار بازگشت.
به گزارش سئو مئو به نقل از سی ان بی سی، برای بار دوم در طول یک هفته اخیر، بیت کوین از شکستن کانال ۹۰۰۰ دلاری ناکام ماند. بگفته تحلیل گران، سد ۹۰۰۰ دلاری محدوده مهمی در مقاومت برابر افزایش قیمت بیت کوین شمرده می شود و معامله گران امیدوارند شکسته شدن این سد به جهش مجدد این ارز محبوب دیجیتالی منجر شود.
بیت کوین در معاملات امروز با ۰.۲۶ درصد کاهش به ۸۷۹۷.۹۲ دلار رسید.
هر چند بعد از تعطیلی گسترده کسب و کارها در سطح جهان به سبب شیوع ویروس کرونا و ریزش شدید فاکتورهای بورسی، تمایل سرمایه گذاران به هدایت سرمایه خود به سمت ارزهای دیجیتالی افزایش یافت اما در ایام اخیر فاکتورهای بورسی با بازگشایی تدریجی کسب و کارها به مدار صعودی بازگشته اند. تابحال بیش از ۳۴۹ هزار نفر در سراسر جهان جان خودرا بر اثر مبتلاشدن به کووید-۱۹ از دست داده اند.
پتر مالوک، مدیرعامل موسسه ” کرتیو پلنینگ” اظهار داشت: در زمان همه گیری کرونا معامله گران با احتیاط بیشتری دست به معامله دارایی های پرریسکی نظیر بیت کوین می زنند و الان که ارزش سهام بسیاری از شرکت ها پایین تر از ارزش واقعی آنها است، خیلی از سرمایه گذاران ترجیح می دهند سهام بخرند و تزریق نشدن نقدینگی مانع مهمی در کانال شکنی بیت کوین است.
البته کاهش قیمت ها در بازار ارزهای دیجیتالی محدود به بیت کوین نبود و قیمت خیلی از ارزهای دیجیتالی دیگر ریزشی بود؛ به شکلی که اتریوم با ۱.۳۵ درصد کاهش به ۲۰۱.۴۲ دلار، بیت کوین کش با ۱.۵۳ درصد ریزش به ۲۲۶.۲۶ دلار، لایت کوین با ۱.۷۲ درصد کاهش به ۴۲.۳۷ دلار، مونرو با ۰.۶۴ درصد افت به ۶۱.۴۳ دلار، دش با ۰.۷۶ درصد کاهش به ۷۲.۳۹ دلار، زدکش با ۱.۲ درصد ریزش به ۴۴.۸۷ دلار و دکارد با ۰.۴ درصد کاهش به ۱۳.۸۳ دلار رسید.

منبع: