چگونه ویدیوهای یوتیوب را دانلود كنیم؟

چگونه ویدیوهای یوتیوب را دانلود كنیم؟

به گزارش سئو مئو خیلی از كاربران تمایل دارند پس از تماشای آنلاین ویدیوهای یوتیوب، آنرا بر روی كامپیوتر شخصی خود دانلود كنند.
به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، از آنجایی که یوتیوب بزرگترین پلت فرم و سرویس عرضه دهنده محتوای ویدیویی در جهان به حساب می آید، خیلی از کاربران برای پرکردن اوقات فراغت خود و همینطور یادگیری خیلی از مسائل آموزشی در حیطه های مختلف به استفاده از یوتیوب روی آورده اند بگونه ای که در نظر سنجی های صورت گرفته خیلی از آنها عنوان کرده اند که ویدیوهای موجود در شبکه اجتماعی و پلت فرم یوتیوب از خیلی از دوره های آموزشی و آکادمیک پربار تر و کاربردی تر بوده است و به آنها در مسائل آموزشی، شغلی و سایر حیطه های مختلف کمک به سزایی کرده اند.
خیلی از کاربران آن بعد از تماشای آنلاین ویدیو های یوتیوب تمایل دارند که به دانلود میوه های مورد نظر و محبوب خود بپردازند و نمی دانند که این سرویس به صورت مستقیم امکان دانلود ویدئو های انتشار یافته خویش را به آنها نمی دهد.
بر مبنای گزارشی که در وبسایت wikihow آمده است، کاربران با استفاده از راهکارهای دیگری می توانند به دانلود ویدئوهای مورد نظر خود در یوتیوب اقدام نمایند که در زیر به یکی از پرکاربردترین و آسان ترین ترفند های آن خواهیم پرداخت:
۱. در ابتدا آدرس وبسایت یوتیوب را در مرورگر اینترنتی خود وارد کرده و آنرا باز کنید

۲. سپس عبارت مورد نظر خویش را در قسمت جستجوی یوتیوب تایپ کنید تا ویدیوهای مربوطه را به صورت یک لیست نمایش دهد

۳. بر روی ویدیوی مورد علاقه خود کلیک کنید تا به صورت آنلاین پخش شود

۴. به آدرس موجود در در آدرس بار این ویدئو رفته پیش از کلمه یوتیوب، عبارت vd را وارد کنید و دکمه Enter را فشار دهید

۵. در اینجا شما به صفحه وب دیگری منتقل می شوید که باید فرمت و کیفیت مورد نظر خویش را برای دانلود ویدئوی مذکور انتخاب کنید

۶. بعد از انتخاب کیفیت و فرمت، گزینه دانلود را برگزیده و منتظر باشید تا ویدیوی مورد نظر شما بر روی کامپیوتر یا موبایل تان دانلود شود.