قابلیت های جدید اینستاگرام چیست؟

قابلیت های جدید اینستاگرام چیست؟

به گزارش سئو مئو به نظر می آید كه اینستاگرام اخیرا قابلیت و امكانات جدیدی را به صورت آزمایشی به پلت فرم خود او افزوده است.
به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، اینستاگرام روز گذشته با انتشار بیانیه جدید اعلام نمود که پلت فرم این شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار اخیرا میزبان چند قابلیت جدید و کاربردی شده که بعضی از آنها به صورت آزمایشی برای تعداد کمی از کاربران داوطلب در بعضی از کشورها عرضه شده است که هدف همه این توانایی های جدید آن است که فضای اینستاگرام مثبت تر و بهتر از پیش شود.
یکی از این توانایی های کاربردی امکان سنجاق کردن برخی نظرات به بخش بالای پست های انتشار یافته به صورت آزمایشی است. این بدان معناست که کاربران قادر خواهند بود چندین نظر را که به مذاق آنها بیشتر خوش آمده، به دلخواه خود سنجاق کنند تا مخاطبان در صورت مشاهده محتوا و پست به اشتراک گذاشته شده، نظرات بهتر و مورد تایید صاحب حساب کاربری مربوطه را مشاهده کنند. در واقع این همان نگاهی است که پیش تر در پلت فرم یوتیوب اضافه شده بود که به تولید کنندگان محتوا اجازه دهد نظرات مثبت را در معرض دید همگان قرار دهند.
به قول خیلی از کارشناسان فعال در حوزه فناوری، این توانایی برای آن دسته از کاربرانی که تعداد دنبال کنندگان و فالوورهای بسیار دیگری در اینستاگرام دارند، بسیار مفید و کاربردی خواهد بود.
یکی دیگر از قابلیت های اضافه شده به این شبکه اجتماعی محدود کردن تگ یا منشن کردن کاربران در زیر یک پست است که کاربران بدین منظور می توانند به قسمت تنظیمات اینستاگرام رفته و در بخش حریم خصوصی های مختلفی نظیر “تمامی افراد”، ” تنها حساب های کاربری دنبال شده” و یا “هیچ کس ” را انتخاب کنند. در واقع در صورتیکه گزینه آخر انتخاب شود، هیچ کسی قادر نخواهد بود کاربر در مورد نظر را در بخش کپشن پست نظرات و حتی استوری منشن کند.
اینستاگرام همینطور با انتشار به روزرسانی جدید خود امکان پاک کردن گروهی نظرات افراد را به صورت همزمان به پلت فرم خود افزوده است.