رشد ۷۰ درصدی كاربران مایكروسافت تیمز

رشد ۷۰ درصدی كاربران مایكروسافت تیمز

سئو مئو: مایكروسافت اخیرا اعلام نموده كه آمار كاربران روزانه سرویس ویدئو كنفرانس مایكروسافت نیز به 75 میلیون نفر رسیده است.
به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، همزمان با شیوع گسترده ویروس کرونا، اعلام قرنطینه، تعطیلی مراکز آموزشی و ادارات و همین طور دورکاری شهروندان در خیلی از کشورهای جهان استفاده از اپلیکیشن های ویدئو کنفرانس یا تماسهای ویدئویی گروهی جایگزین فعالیت حضوری کارکنان در محل کار خود شده، رشد و افزایش قابل توجهی یافته است.
از محبوب ترین اپلیکیشن های ویدئو کنفرانس در ماه های گذشته می توان به اپلیکیشن زوم، گوگل میت، مایکروسافت تیمز و اسکایپ اشاره نمود.
حالا برمبنای تازه ترین آمار منتشره از طرف شرکت مایکروسافت، آمار کاربران فعال اپلیکیشن مایکروسافت تیمز (microsoft teams) با رشدی ۷۰ درصدی نسبت به ماه گذشته همراه بوده و به عدد ۷۵ میلیون کاربر فعال در روز رسیده است.
این آمار که توسط ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت همزمان با ارائه گزارش مالی این شرکت اعلام و انتشار یافته است، نشان میدهد که آمار کاربران مایکروسافت تیمز به بزرگترین رقیب خود یعنی اپلیکیشن زوم نزدیک شده است و انتظار می رود آنها به زودی وارد یک رقابت تنگاتنگ شوند.
این گزارش ها همین طور حاکی از آنست که بیش از ۲۰۰ میلیون کنفرانس ویدئویی تنها در یک روز برای سرویس مایکروسافت تیمز ثبت شده است، این در حالیست که اپلیکیشن زوم حدود ۳۰۰ میلیون کنفرانس در روز را برای خود به ثبت رسانده است.

منبع: