لپ تاپ های جدید ام اس ای با پردازنده های قدرتمند اینتل

لپ تاپ های جدید ام اس ای با پردازنده های قدرتمند اینتل

به گزارش سئو مئو شركت ام اس آی از عرضه لپ تاپ های جدید خود اطلاع داده كه مجهز به پردازنده های نسل دهم شركت اینتل معروف به كامت لیك هستند.

به گزارش سئو مئو به نقل از انگجت، در لپ تاپ های تازه ام اس آی از پردازنده های گرافیكی جدید آر تی ایكس شركت ان ویدیا هم استفاده شده است.
این لپ تاپ های تازه در مجموع در ۱۲ مدل عرضه شده اند كه بسته به قیمت و قابلیت های سخت افزاری دارای پردازنده های Core i۹ یا Core i۷ نسل دهم شركت اینتل هستند. همینطور در این مدلها از رم های دی دی آر ۴ و ۲۹۳۳ مگاهرتزی استفاده شده است. این كار قدرت پردازش و كیفیت عملكرد لپ تاپ های مذكور را تا ۵۰ درصد بالا می برد.

پردازنده های گرافیكی این لپ تاپ ها از دو نوع RTX ۲۰۸۰ Super و RTX ۲۰۷۰ Super هستند كه از دو فناوری بهینه سازی بصری تقویت دینامیك و هم Advanced Optimus بهره می گیرند.
دو مدل از این لپ تاپ ها به نامهای GE۶۶ Raider و GS۶۶ Stealthدارای باتری های ۹۹.۹ وات ساعتی هستند و در آنها از نمایشگرهای فوق دقیق ۳۰۰ هرتزی استفاده شده است. اغلب نمایشگرهای این لپ تاپ ها دارای دقت ۴K بوده و ۱۵ یا ۱۷ اینچی هستند. قیمت دقیق و مشخصات بیشتر این لپ تاپ ها تا دو روز دیگر اعلام می شود.