انصراف ۴۰ درصد از چینی ها برای خرید موبایل!

انصراف ۴۰ درصد از چینی ها برای خرید موبایل!

به گزارش سئو مئو كارشناسان فعال در موسسه تحقیقاتی Strategy Analytics اعلام نمودند حدود ۴۰ درصد از كاربران چینی می خواهند خرید گوشیهای هوشمند را به زمان دیگری موكول كنند.
به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، طبق نظرسنجی های صورت گرفته توسط كارشناسان و مفسرین شركت تحقیقاتی Strategy Analytics حدود ۴۰ درصد از كاربران چینی اعلام نموده اند كه علاقه ای به خریداری گوشی هوشمند جدید در بحران كرونا ندارند و می خواهند خرید خویش را به زمان بهتری موكول كنند.
این نظرسنجی كه بر روی بیشتر از یك هزار و ۳۰۰ كاربر موبایل در چین در بازه زمانی ۲۳ تا ۲۵ مارس ۲۰۲۰ میلادی انجام شده است، همینطور نشان میدهد ۳۲ درصد از آنها قصد داشتند گوشیهای خویش را به گوشیهای جدیدی كه به فناوری شبكه ۵G مجهز است، ارتقا دهند اما حالا ترجیح می دهند به سبب شیوع ویروس خطرناك و مرگبار كرونا در خیلی از كشورهای جهان، خرید خویش را به زمان دیگری به تعویق بیاندازند.
این در حالیست كه طبق نتایج این نظرسنجی، حدود ۴۱ درصد از كاربران گوشیهای اپل هم بدون توجه به شرایط كنونی، تصمیم دارند كه گوشی خویش را عوض كرده و به یك گوشی آیفون جدید با قابلیت و امكانات جدید ارتقا دهند.
طبق گزارش gsmarena، انتظار می رود با بازگشت فروشگاه ها و كارخانه های تولید موبایل به كار و حالت عادی، تقاضای مشتریان و كاربران گوشیهای هوشمند هم باری دیگر رو به بهبود رفته و روندی صعودی را در پیش بگیرد؛ هر چند كه هنوز مشخص نیست ویروس كرونا تا چه زمانی مهار و كنترل خواهد شد.