در ژاپن؛ گلكسی ای 41 با دوربین سه گانه و نمایشگر امولد رونمایی گردید

در ژاپن؛ گلكسی ای 41 با دوربین سه گانه و نمایشگر امولد رونمایی گردید

به گزارش سئو مئو پس از چند بار نشت اطلاعات در مورد گوشی گلكسی ای 41 در فضای مجازی، سرانجام رونمایی رسمی از این گوشی در ژاپن انجام شد.

به گزارش سئو مئو به نقل از جی اس ام آرنا، البته فروش انبوه این گوشی برای ژوئن سال ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده و پس كاربران مشتاق گلكسی ای ۴۱ باید تا اختتام بهار منتظر بمانند.
این گوشی كه نمونه به روز شده گوشی گلكسی ای ۴۰ شمرده می شود، مجهز به نمایشگر ۶.۱ اینچی تمام اچ دی از نوع فوق امولد است. یك دوربین قدرتمند ۲۵ مگاپیكسلی برای عكاسی سلفی نیز برای گوشی مذكور پیش بینی شده است.
همچنین یك سنسور اثرانگشت در زیر صفحه این گوشی قرار گرفته است. دوربین سه گانه گوشی مورد اشاره شده متشكل از یك دوربین اصلی ۴۸ مگاپیكسلی، دوربین فوق عریض ۸ مگاپیكسلی و دوربین عمق سنج ۵ مگاپیكسلی است.
در این گوشی از تراشه هلیو پی ۶۵، ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی استفاده شده است. باتری این گوشی ۳۵۰۰ میلی آمپری بوده و از فناوری شارژ سریع ۱۵ واتی پشتیبانی می كند.
یكی از مزایای این گوشی مقاومت بالا در مقابل گرد و خاك و سقوط در آب و بهره مندی از گواهینامه IP۶۸ است. سیستم عامل این گوشی اندروید ۱۰ است.