هشدار جدید اپل؛ كرونا قطعات آیفون را نایاب كرد!

هشدار جدید اپل؛ كرونا قطعات آیفون را نایاب كرد!

سئو مئو: اپل با انتشار اطلاعیه ای جدید به مدیران و كاركنان فروشگاه های اپل استور درباره كمبود قطعات برای تعمیر و جایگزینی گوشیهای آیفون آگهی داده است.
به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، بلومبرگ در گزارشی جدید از كمبود قطعات مورد نیاز برای تعمیر و جایگزینی گوشی های هوشمند آیفون در فروشگاههای اپل استور تحت تأثیر انتشار ویروس كرونا در جهان اطلاع داده است.
همانطور كه پیشتر خیلی از كارشناسان و تحلیل گران فعال در حوزههای فناوری برآورد و اعلام نموده بودند غولهای تكنولوژی و تولیدكنندگان موبایل بدون شك تبدیل به یكی از بزرگترین قربانیان انتشار ویروس كرونا در كشورهای مختلف جهان خواهند شد چونكه این ویروس خطرناك در ابتدا باعث تعطیلی و از كار افتادن خط تولید خیلی از قطعات مورد نیاز ساخت گوشی ها و محصولات هوشمند در چین و سایر كشورها شد و الان هم تأثیر و تبعات منفی آن بر روی بازارهای جهانی فروش و تقاضای مصرف كنندگان به شدت احساس می شود.
طبق این گزارش كه در وب سایت gsmarena هم آمده است، شركت آمریكایی اپل به تمامی مراكز و نمایندگیهای مجاز این شركت و همینطور تعمیركاران محصولات اپل اخطار داده كه تحت تأثیر انتشار ویروس كرونا و تعطیلی خیلی از كارخانه های تأمین كننده، قطعات مورد نیاز برای تعمیر و جایگزینی گوشیهای آیفون در ۲ الی ۴ هفته آینده به شدت كاهش پیدا خواهد نمود.
اپل همزمان با شروع ویروس كرونا تمامی كاركنان و پرسنل خویش را از سفر به چین كره جنوبی و ایتالیا منع كرد و از تمامی آنها خواست كه تا حد امكان كار و فعالیتهای شغلی خویش را از راه دور انجام دهند.

منبع: