۹ گوشی دیگر هم به اندروید ۱۰ مجهز می شوند

۹ گوشی دیگر هم به اندروید ۱۰ مجهز می شوند

سئو مئو: ال جی اخیرا اعلام نموده است كه تا آخر سال جاری میلادی، تعداد بیشتری از گوشیهای هوشمند این شركت به اندروید 10 مجهز خواهند شد.
به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، اندروید ۱۰ كه جدیدترین نسخه از سیستم عامل محبوب گوشیهای هوشمند محسوب می شود، مدتهاست كه شركت های تولیدكننده موبایل را درگیر خود كرده است تا پس از انتشار و عرضه عمومی، بلافاصله بتوانند جدیدترین گوشیهای هوشمند و پرچمدار خودرا به آن ارتقا دهند و نسخه آپدیت و به روزرسانی اندروید ۱۰ را منتشر كنند.
حالا اخیرا ال جی اعلام نموده است كه تا آخر سال ۲۰۲۰ میلادی، ۹ گوشی هوشمند دیگر به اندروید ۱۰ كه آخرین و جدیدترین نسخه از این سیستم عامل محبوب محسوب می شود، مجهز خواهند شد.
طبق گزارش وب سایت gsmarena، ال جی سرانجام لیست زمان بندی ارتقای محصولاتش به اندروید ۱۰ را تهیه و منتشر نموده است كه در این لیست اسامی ۹ گوشی دیگر كه مقرر است به زودی به نسخه جدید سیستم عامل اندروید آپدیت و به روزرسانی شوند، آمده است.
خیلی از كارشناسان و مفسرین فعال در حوزه فناوری از ال جی به سبب به روزرسانی دیرهنگام محصولاتش به آخرین نسخه از اندروید به شدت انتقاد كرده بودند و حالا بنظر می رسد كه این شركت كره ای این دفعه تصمیم گرفته است كه از رقبای خود عقب نیفتد و برمبنای برنامه خود، جدیدترین زمان بندی ارتقای محصولاتش را در اولین ماه از سال جاری میلادی ارائه و منتشر نموده است.
همچون گوشیهای ال جی كه مقرر است تا آخر سال جاری میلادی به اندروید ۱۰ مجهز شوند، می توان به دستگاههای زیر اشاره كرد:
LG V۵۰ ThinQ ؛ ابتدای فوریه ۲۰۲
LG G۸X ThinQ ؛ سه ماهه دوم ۲۰۲
LG G۷ ؛ سه ماهه سوم ۲۰۲۰
LG G۸S ؛ سه ماهه سوم ۲۰۲۰
LG V۴۰ ؛ سه ماهه سوم ۲۰۲۰
LG K۴۰S ؛ سه ماهه چهارم ۲۰۲۰
LG K۵۰ ؛ سه ماهه چهارم ۲۰۲۰
LG K۵۰S ؛ سه ماهه چهارم ۲۰۲۰
LG Q۶۰ ؛ سه ماهه چهارم ۲۰۲۰
از مهم ترین خاصیت های اندروید ۱۰ می توان به پشتیبانی از شبكه نسل پنجم اینترنت ۵G، پشتیبانی از صفحه نمایش تاشو و انعطاف پذیر، لایو كپشن (Live caption)، پاسخ هوشمند، Focus Mode، آپدیت های پس زمینه یكپارچه، امنیت و حریم خصوصی بهبود یافته، سلامت دیجیتال و كنترل مربوط به والدین، حالت تاریك ( Dark Mode ) و برخی دیگر از ژست های حركتی اشاره نمود كه تابحال نظر و توجه خیل عظیمی از كاربران و طرفداران را به سمت و سوی خود جلب كرده و باعث شده است كه به انتظار انتشار این نسخه جدید از اندروید بنشینند.

منبع: