گوگل خرید اینترنتی لباس را آسان می كند

گوگل خرید اینترنتی لباس را آسان می كند

به گزارش سئو مئو گوگل می خواهد با توسعه یك الگوریتم جدید برای معرفی لباس های محبوب در فروشگاه های اینترنتی به كاربران كمك نماید تا لباس دلخواه خویش را هر چه زودتر بیابند.
به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، خرید آنلاین لباس هنوز هم با این همه پیشرفت فناوری در فضای اینترنت دردسر دارد، چون كه شاید همیشه همه انتخاب ها پیش روی شما قرار نگیرد یا مشاهده همه مدلها از حوصله شما خارج باشد. ضمن اینكه یافتن بهترین فروشگاه اینترنتی كه دارای البسه زیبا باشد هم خودش كار دشواری است. به این ها باید یافتن اینكه كدام مكان ها دارای بهترین قیمت ها هستند را هم افزود.
حالا گوگل در تلاش است تا به كاربران در این حوزه كمك نماید و این چالش ها را از پیش روی آنها بردارد.
گوگل در حال توسعه یك خصوصیت برای جستجو در تلفن همراه می باشد كه نتایج آن سبب می شود لباس، لوازم جانبی و كفش های محبوب در یك بخش جمع شود.
بر طبق این خصوصیت جدید، كاربر می تواند تنها با چند كلمه كلیدی به راحتی لباس های محبوب و خوش قیمت و ایده آل را پیدا كند.
همینطور می توان نتایج را بر مبنای دسته بندی، اندازه و سبك(استایل) فیلتر كرد و سایر ابزارها به كاربر كمك می كنند تا به سرعت بررسی و نظرات خریداران قبلی را پیدا كرده و تصاویر كامل محصول را مشاهده كند.
این خصوصیت حالا به صورت محدود آغاز به كار كرده است و باید این هفته به طور گسترده در دسترس قرار گیرد.
گوگل می گوید در آینده ای نزدیك این جستجوها شامل محصولات بیشتری همچون دستگاه های دیجیتالی خواهد شد.
در ضمن، فروشگاه ها برای نشان داده شدن توسط این خصوصیت گوگل مجبور به پرداخت هزینه نخواهند بود. در حالیكه آنها باید در این برنامه مشاركت كنند و این سؤال وجود دارد كه آیا آنها به این كار گوگل اهمیت خواهند داد یا خیر؟!