عرضه سری جدید رندترین سیمكارت های شاتل موبایل به بازار

عرضه سری جدید رندترین سیمكارت های شاتل موبایل به بازار

به گزارش سئو مئو بعد از استقبال كاربران از شماره های رند پیشین شاتل موبایل، این اپراتور از عرضه سری جدید شماره های رند خود در سه دسته بندی چهار ستاره، پنج ستاره و شش ستاره اطلاع داد.
به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور نسل جدید تلفن همراه كشور با پیش شماره ۰۹۹۸ و كد یك، بعد از عرضه موفق شماره های رند یك ستاره، دوستاره و سه ستاره در مرحله اول، رندترین شماره های خود در سه دسته بندی جدید چهار ستاره، پنج ستاره و شش ستاره را هم به بازار عرضه كرد.
شماره های رند چهار ستاره، پنج ستاره و شش ستاره شاتل موبایل به ترتیب با قیمت های ۲۰۰ هزار تومان، ۳۰۰ هزار تومان و ۵۵۰ هزار تومان به همراه بسته ی آغازین یك ماهه شامل ۱ گیگابایت اینترنت همراه، مكالمه و پیامك نامحدود درون شبكه و ۱۰۰ دقیقه مكالمه و ۱۰۰ پیامك برون شبكه، بدون احتیاج به مزایده به فروش می رسند.
امكان خرید شماره های رند شاتل موبایل باقابلیت انتخاب شماره از میان هزاران گزینه موجود، از راه فروش اینترنتی در shop.shatelmobile.ir، فروش تلفنی از راه تماس با ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰، ارسال حرف R از راه پیامك به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ و همینطور فروش حضوری در بیشتر از ۱۳۰۰ نمایندگی شاتل موبایل در سراسر كشور، وجود دارد.
متقاضیان برای كسب اطلاعات بیشتر، مشاهده لیست نشانی نمایندگان فروش و خدمات بعد از فروش می توانند به وب سایت شاتل موبایل به نشانی www.shatelmobile.ir رجوع كنند.
درباره شاتل موبایل
شركت توسعه ارتباطات همراه شاتل (شاتل موبایل) بعنوان شبكه همراه گروه شركت های شاتل، در سال ۱۳۹۴ و با هدف تمركز روی نسل های جدید خدمات ارتباطی بیسیم مبتنی بر شبكه های تلفن همراه، TD-LTE و Wi-Fi عمومی تأسیس شد، این شركت در اسفند ۱۳۹۵ موفق به دریافت پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه «(Full MVNO) از جانب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بعنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه كشور شد و در كمتر از ۶ ماه بعد از صدور این پروانه، موفق به راه اندازی تجاری اولین شبكه كامل تلفن همراه نسل جدید كشور با نام تجاری» شاتل موبایل شد.
شاتل موبایل خدمات ارتباطی همگرای ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به صورت یكپارچه بعنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه به مشتركین خود با پیش شماره ۰۹۹۸ و كد ۱ در سراسر كشور عرضه می كند.