امینی فرد: اینترنت سیستان و بلوچستان تا اختتام هفته وصل می شود

امینی فرد: اینترنت سیستان و بلوچستان تا اختتام هفته وصل می شود

سئو مئو: رئیس مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان با اشاره به پیگیری های صورت گرفته از طرف نمایندگان استان برای برقراری مجدد اتصال اینترنت در این استان، اظهار داشت كه بر طبق اظهارات مقامات استانی، اینترنت تا اختتام هفته وصل می شود.
محمد نعیم امینی فرد در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: استان ما در جریان اعتراضات ناشی از افزایش قیمت بنزین جزو آرام ترین استانها بود، ما اعتراضات محدود و آرامی داشتیم و هیچ مشكلی هم پیش نیامد. پس توقع داشتیم به فوریت و در نخستین فرصت اتصال اینترنت برقرار شود.
وی ادامه داد: وزیر كشور بعنوان رئیس شاك دستور اتصال اینترنت را دادند ولی ملاحظات امنیتی در استان وجود داشت و مسائل امنیتی به وجود آمد كه غیر در رابطه با اعتراضات آبان ماه بود، پس به درخواست شورای تامین استان اتصال اینترنت به تاخیر افتاد.
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس افزود: همزمان با قطعی اینترنت در كل كشور اینترنت در استان سیستان و بلوچستان هم قطع شد، البته اینترنت خانگی برای یك مدت دو – سه روز وصل شد اما اینترنت موبایل وصل نشد و هم اكنون اینترنت موبایل بطور كلی و اینترنت ADSL در مركز و جنوب استان قطع است.
امینی فرد با اشاره به مراجعات مردمی فراوان به نمایندگان برای پیگیری این مساله اظهار داشت: نمایندگان استان و من بعنوان رئیس مجمع نمایندگان در این زمینه پیگیری هایی داشتیم و نهایتا مسئولان استانی قول دادند تا آخر هفته اینترنت وصل شود.

منبع: