در دیدار اعضای هیات مدیره شركت مخابرات با رئیس مجلس مطرح شد؛ لاریجانی: تغییر تعرفه های مخابراتی صلاح نیست

در دیدار اعضای هیات مدیره شركت مخابرات با رئیس مجلس مطرح شد؛ لاریجانی: تغییر تعرفه های مخابراتی صلاح نیست

به گزارش سئو مئو رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار اعضای هیئت مدیره شركت مخابرات با بیان این كه حالا شرایط كشور به سبب نبرد اقتصادی، خاص و متفاوت می باشد اظهار داشت: تغییر تعرفه ها را به مسئولان كشور سفارش نمی كنم و افزایش تعرفه ها صلاح نیست.
به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، اعضای هیات مدیره شركت مخابرات امروز (شنبه، ۱۸ آبان ماه) طی دیدار با علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی گزارشی از عملكرد این شركت از شروع سال جاری تابحال ارائه كردند.
رئیس مجلس شورای اسلامی در ابتدای این دیدار با اشاره به اینكه بهتر است در شرایط فعلی اقتصادی كشور تغییر و افزایش تعرفه ها شامل مالیات و عوارضی كه به خدمات تعلق می گیرد، آرام تر صورت گیرد، اظهار داشت: شرایط كشور به سبب اعمال تحریم ها متفاوت می باشد. پس به مسئولان تغییر تعرفه ها را سفارش نمی كنم و افزایش تعرفه ها صلاح نیست.
وی خطاب به هیات مدیره شركت مخابرات بیان كرد: شركت مخابرات صرفا بخش خصوصی محسوب نمی گردد و مدیران آن، مدیران حاكمیتی هستند. پس بهتر است بنابر اقتضائات كنونی، درباب افزایش تعرفه ها تامل كنید.
در ادامه این دیدار، مهدی صفری رئیس، مجید صدری مدیرعامل و دیگر اعضای هیات مدیره شركت مخابرات در این نشست گزارشی درباب هزینه ها، سرمایه گذاری ها و برنامه های پیش روی شركت مخابرات ارائه كردند.
انباشت نیروی انسانی در شركت مخابرات، هزینه كرد سالانه بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیارد تومان برای ۴۷ هزار بازنشسته این شركت، افزایش مخارجی همچون آب، برق و گاز و مسائل در رابطه با خصوصی سازی شركت مخابرات از دیگر مسائل مطروحه از طرف هیات مدیره شركت مخابرات در دیدار و گفت و گو با رئیس مجلس شورای اسلامی بود.

منبع: