جی میل هوشمندانه اصلاح می كند

جی میل هوشمندانه اصلاح می كند

به گزارش سئو مئو اخیرا قابلیت و امكانات جدیدی به سرویس پست الكترونیك جی میل افزوده شده است تا به صورت خودكار اشتباهات املایی و دستوری را تشخیص داده و اصلاح كند.
به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، به نظر می آید كه گوگل بعنوان شركت توسعه دهنده سرویس پست الكترونیك جی میل تصمیم گرفته است تا قابلیت های مبتنی بر فناوری هوش مصنوعی را به پلتفرم جی میل خود اضافه كند و بدین ترتیب اشتباهات املایی و دستوری كه كاربران در متون نوشتاری خود ثبت كرده اند را به صورت اتوماتیك شناسایی و اصلاح كند.
با اینكه سرویس هایی نظیر گرامرلی همواره در تلاش بودند تا كیفیت متون نوشتاری كاربران را در فضای مجازی بهبود ببخشند، اما حالا گوگل به نظر می آید كه می خواهد قابلیت و امكانات جدیدی را به جی میل اضافه كند تا كاربران بتوانند به راحتی و سهولت بیشتری اشتباهات خویش را اصلاح كنند.
گوگل با انتشار گزارش و بیانیه جدیدی اعلام نموده است كه كاربران با تایپ كاراكترهای متنی و بعد از اتمام نوشتن كلمات و جملات موردنظر، از جانب هوش مصنوعی گوگل پیشنهاداتی را به صورت خودكار دریافت می كنند كه به تشخیص سریع اشتباهات املایی و دستوری و همینطور اصلاح عبارات نادرستی كه كیفیت متن نوشته شده كاربران را پایین می آورد، كمك بسزایی می كند.
كارشناسان اعتقاد دارند كه گوگل به سرعت در تلاش است تا با بهره گیری از تكنولوژی های جدید همچون هوش مصنوعی، امكانات و قابلیت های جدید و منحصر بفردی را به پلتفرم سرویس پست الكترونیك جیمیل اضافه كند و بدین ترتیب گوی رقابت را از سایر سرویس های پست الكترونیك در جهان برباید.