كی منتظر عرضه ساعت جدید اپل باشیم؟

كی منتظر عرضه ساعت جدید اپل باشیم؟

سئو مئو: تحلیلگر ارشد محصولات اپل اخیرا برآورد و اعلام نموده است كه نسل جدید ساعت های هوشمند اپل، سری پنجم اپل واچ، تا پاییز سال جاری میلادی روانه بازارهای جهانی خواهد شد.
به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، مینگ چی كو، تحلیلگر ارشد و معروف محصولات اپل با انتشار یادداشتی پیش بینی و خاطرنشان كرده است كه انتظار می رود كه اپل واچ ۵ در فصل پاییز ۲۰۱۹ میلادی به بازارهای جهانی عرضه خواهد شد.
كارشناسان فعال در حوزه فناوری در واكنش به انتشار این خبر عنوان كرده اند در صورتیكه برآوردهای وی درست از آب دربیاید، نسل پنجم ساعت های هوشمند اپل باید در جریان برگزاری مراسم رونمایی از گوشیهای هوشمند آیفون ۱۱ معرفی و پرده برداری شود.
گزارش های انتشار یافته در منابع و رسانه های خبری پیش تر نشان می داد كه رویداد رونمایی اپل از محصولات جدید خود همچون آیفون ۱۱ مقرر است در تاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ اجرا شود. بدین سبب بنظر می رسد كه نسل جدید اپل واچ نیز مقرر است در همین مراسم و تاریخ رونمایی و معرفی شود.
طبق گزارش های انتشار یافته در وب سایت gsmarena، اپل واچ ۵ از پنل نمایشگرهای ساخته شده توسط شركت ژاپنی JDI بهره می برد كه پیش تر گفته شده بود این شركت ۱۵ الی ۲۰ درصد از سفارش های خودرا تابحال تحویل اپل داده و حدود ۷۰ الی ۸۰ درصد باقی مانده را نیز تا سال ۲۰۲۱ میلادی تحویل این غول تكنولوژی آمریكایی خواهد داد.
مینگ چی كو همین طور برآورد كرده است كه اپل واچ سری ۵ احیانا از یك طراحی جدید و مدرن با قاب سرامیكی بهره خواهد برد و نسل ششم آن نیز كه سال آینده معرفی خواهد شد، انتظار می رود از نمایشگرهای میكرو ال ای دی استفاده خواهدنمود.

منبع: