از سوی ایرانسل صورت گرفت؛ ارائه تعرفه های مقرون به صرفه و اینترنت بلاعوض برای حجاج سال 98

از سوی ایرانسل صورت گرفت؛ ارائه تعرفه های مقرون به صرفه و اینترنت بلاعوض برای حجاج سال 98

سئو مئو: ایرانسل روزانه 10 مگابایت اینترنت رایگان، پنج بسته اینترنت و تعرفه های تخفیفی ویژه ای برای حجاج سال 98 ارائه كرده است.

به گزارش سئو مئو به نقل از مهر و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، از دهم تیرماه امسال تعرفه های تخفیفی برای مكالمه و اینترنت برای مشتركانی كه به حج مشرف می شوند در دسترس قرار گرفته است و تمامی مشتركانی كه به این سفر می روند می توانند تا ۲۰ شهریورماه از آن استفاده كنند. ایرانسلی ها می توانند از تخفیف های ارائه شده برای مكالمه، بسته های اینترنتی و ۱۰ مگابایت اینترنت بلاعوض روی دو اپراتور زین و موبیلی در كشور عربستان استفاده كنند.
تعرفه مشتركان ایرانسل، مطابق جدول زیر برای برقراری تماس به ازای دریافت تماس ۲۰۰۰ تومان، مكالمات داخلی و تماس با ایران ۳، ۸۰۰ تومان و ارسال پیامك ۹۰۰ تومان خواهد بود. دریافت پیامك بلاعوض است.

مشتركان ایرانسل می توانند با شماره گیری كد دستوری #۸*۱۱۱۱* و یا استفاده از نرم افزار كاربردی ایرانسل من بعد از فعال سازی رومینگ بین المللی از بسته های ۱۰ مگابایت روزانه بلاعوض خود استفاده كنند. همین طور بسته های ویژه ارائه شده با شماره گیری كد #۲*۳*۱۱۱۱* یا بوسیله نرم افزار كاربردی ایرانسل من در دسترس مشتركان قرار دارند.
ایرانسل همین طور ۵ بسته ویژه ۷۵ تا ۱۰۲۴ مگابایتی، مطابق جدول زیر، برای حجاج در نظر گرفته است كه این دسته از مشتركان ایرانسل از زمان فعال سازی بسته های ویژه حج تا یك هفته جهت استفاده از آنها زمان دارند.

مشتركان ایرانسل می توانند علاوه بر بهره گیری از تنظیمات دستی تلفن های همراه، برای فعال سازی رومینگ بین الملل، با شماره گیری كد #۱*۱۱۱۱* از سیمكارت خود یا استفاده از نرم افزار كاربردی ایرانسل من سرویس رومینگ بین الملل خودرا فعال كنند. مشتركان ایرانسل می توانند از نسل چهارم اینترنت همراه ۴G در كشور عربستان بهره بگیرند.
همچنین این امكان برای مشتركان فراهم گشته است كه در صورت بروز مشكل و یا درخواست راهنمایی، با شماره گیری شماره ۰۰۹۸۹۳۷۷۱۱۰۰۰۰ یا استفاده از خدمات گفت وگوی آنلاین با كارشناسان بوسیله وبسایت ایرانسل، نرم افزار كاربردی ایرانسل من و ارسال ایمیل به نشانی الكترونیكی haj@mtnirancell.ir با مركز پشتیبانی اختصاصی ایرانسل به صورت ۲۴ ساعته در تماس باشند.
علاوه بر این، ایرانسل با اعزام نمایندگان و كارشناسان خود به شهرهای مكه مكرمه و مدینه منوره و استقرار در بعثه مقام معظم رهبری، برای پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات زائران گرامی در روزهای حج آماده خدمت رسانی است.

منبع: