مدیرعامل شركت مخابرات ایران: قبوض كاغذی تلفن ثابت از مهرماه حذف می شود

مدیرعامل شركت مخابرات ایران: قبوض كاغذی تلفن ثابت از مهرماه حذف می شود

به گزارش سئو مئو مدیرعامل شركت مخابرات ایران اظهار داشت: قبوض كاغذی كاركرد مشتركان تلفن ثابت از مهرماه سال جاری حذف می شود.
به گزارش سئو مئو به نقل از مهر، مجید صدری اظهار داشت: در جهت نهادینه سازی و تحقق فرایندهای دولت الكترونیك، از مهرماه سال جاری (سیكل چهارم) قبوض كاغذی كاركرد تلفن ثابت، چاپ و توزیع نمی گردد. وی با تاكید بر استفاده بهینه از تمام ظرفیت های دولت الكترونیك تصریح كرد: با تاكید وزیر ارتباطات و با عنایت به ایفای مسئولیت های اجتماعی، شركت مخابرات ایران قبوض كاغذی كاركرد هزینه تلفن ثابت مشتركان را در تمام استان ها و مناطق مخابراتی حذف می كند.

مدیرعامل شركت مخابرات ایران صرفه جویی ۱۰۰ میلیارد تومانی سالیانه هزینه حذف قبوض و به كارگیری این مبلغ در جهت توسعه شركت را از اولویت های شركت مخابرات ایران دانست و اضافه كرد: تمام مشتریان تلفن ثابت در سراسر كشور از این پس می توانند علاوه برتماس با سامانه ۲۰۰۰ و به صورت شبانه روزی از خدمات پرداخت قبوض خود استفاده كنند.

مدیرعامل شركت مخابرات ایران، ساده سازی عرضه خدمات به مشتریان در كمترین زمان و افزایش سرعت و شفاف بودن عملكرد كلیه امور مربوط به دریافت و پرداخت قبوض را از دیگر مزایای مهم حذف قبوض كاغذی تلفن ثابت عنوان نمود.

وی افزود: وب سایت شركت مخابرات ایران به نشانی www.tci.ir و كد دستوری *۲۰۲۰# هم در اختیار تمام مشتریان قرار دارد و مخاطبان در سراسر كشور می توانند ضمن دریافت كاركرد تلفن ثابت خود به صورت لحظه ای، از همان طریق نسبت به پرداخت اقدام نمایند. صدری اظهار داشت: تابحال در هشت استان به صورت كامل قبوض كاركرد تلفن ثابت حذف گردیده است و حذف قبوض كاغذی در استان های باقی مانده با عنایت به سیاست های مبتنی بر تحقق دولت الكترونیك در برنامه آتی مخابرات قرار دارد.