فرصت شركت در قرعه كشی جایزه بزرگ رایتل تمدید گردید

فرصت شركت در قرعه كشی جایزه بزرگ رایتل تمدید گردید

به گزارش سئو مئو فرصت شركت در قرعه كشی جایزه بزرگ رایتل به مدت ده روز تمدید گردید.

به گزارش سئو مئو به نقل از مهر، هموطنان عزیز می توانند تا ۱۰ اردیبهشت ماه با خرید سیم كارت و یا استفاده از خدمات رایتل، از شانس شركت در قرعه كشی یك دستگاه آپارتمان رایتل به ارزش یك میلیارد تومان برخوردار شوند.
طبق اعلام روابط عمومی رایتل، با عنایت به استقبال گسترده هموطنان عزیز، فرصت شركت در قرعه كشی بزرگ رایتل به مدت ده روز تمدید گردید. تمامی هموطنان عزیز می توانند جهت شركت در قرعه كشی بزرگ رایتل تا اختتام روز ۱۰ اردیبهشت ماه ۹۸، با ثبت نام و نخستین استفاده سیم كارت خود عضوی از خانواده رایتل شده و در قرعه كشی یك واحد آپارتمان به ارزش یك میلیارد تومان شركت نمایند. مشتركین پیشین رایتل باز می توانند با خرید بسته و یا افزایش اعتبار، پرداخت صورتحساب و كسب امتیاز بیشتر، شانس خودرا برای برنده شدن در قرعه كشی جایزه بزرگ رایتل بالا برند.
گفتنی است، اعتبار ریالی سیم كارت، علاوه بر اینكه امتیاز قرعه كشی شمرده می شود، قابل استفاده در تمامی خدمات رایتل شامل تماس صوتی، پیامك، اینترنت، خرید بسته های مصرفی و سایر خدمات باز خواهد بود.
هر فرد می تواند بدون محدودیت با یك یا چند شماره تماس رایتل در این قرعه كشی شركت كرده و امتیاز كسب كند، امتیاز بیشتر به مدلول شانس بیشتر برای برنده شدن است. جزئیات مربوط به امتیاز دریافتی در ازای استفاده از هر یك از خدمات رایتل از اینجا قابل مشاهده می باشد.
شایان ذكر است، مشتركین به صورت خودكار و بر طبق امتیاز دریافت شده در قرعه كشی شركت داده خواهند شد. همین طور استعلام امتیاز در قرعه كشی از سامانه مدیریت حساب و اپلیكیشن رایتل من امكان پذیر است.
با توجه به عضویت رایتل در خانواده بزرگ تأمین اجتماعی و جامعه كارگری كشور و به منظور ارج نهادن به مقام كارگر، مراسم قرعه كشی جایزه بزرگ رایتل شامل یك دستگاه آپارتمان به ارزش یك میلیارد تومان، ۱۱ اردیبهشت ماه سال ۹۸، همزمان با روز كارگر انجام خواهد شد.