با این نرم افزار آیفون خودرا به تلویزیون متصل كنید

با این نرم افزار آیفون خودرا به تلویزیون متصل كنید

سئو مئو: اپلیكیشن پرطرفدار پخش محتوای VLC در آینده ای نزدیك به قابلیت جدید ایرپلی اپل مجهز میگردد كه به كاربران اجازه می دهد آیفون خودرا به تلویزیون های هوشمند اپل متصل كنند.

به گزارش سئو مئو به نقل از ایسنا، شركت توسعه دهنده برنامه پخش كننده وی ال سی (VLC) در جریان برگزاری نمایشگاه علم و فناوری CES ۲۰۱۹ اعلام نموده است كه می خواهد پلت فرم پخش محتوای خودرا به قابلیت جدید ایرپلی (AirPlay) تجهیز كند تا كاربران گوشیهای آیفون بتوانند به راحتی گوشی خودرا به تلویزیون های هوشمند اپل (اپل تی وی) متصل كرده و فیلم و سریال های موردنظر خودرا تماشا كنند.

بر اساس گزارش وب سایت تك رادار، متخصصان فعال در تیم تحقیقاتی و توسعه دهنده این نرم افزار كاربردی و پرطرفدار از زمان دقیق عرضه این به روزرسانی سخنی به زبان نیاورده اند.

البته لازم به ذكر است كه پشتیبانی این نرم افزار به قابلیت ایرپلی هم زمان با دست یافتن به ركورد سه میلیارد دانلود برای VLC است كه نشان دهنده پیشرفت و موفقیت روزافزون تیم توسعه دهندگان آن است.

تلویزیون های هوشمند این روزها توسط كاربران از استقبال بی نظیری برخوردار شده اند و به دنبال آن، استفاده از برنامه و اپلیكیشن های پخش آنلاین محتوا، فیلم و سریال باز طرفداران متعددی را به سمت و سوی خود جذب كرده است.