به صورت ماهیانه؛ ۴۰ میلیون تماس با ۱۱۸ برقرار میگردد

به صورت ماهیانه؛ ۴۰ میلیون تماس با ۱۱۸ برقرار میگردد

سئو مئو: مدیرعامل شركت مخابرات ایران اظهار داشت: سامانه تلفنی ۱۱۸ به صورت ماهانه و میانگین در حدود ۴۰ میلیون پاسخگویی ثبت شده دارد.
به گزارش سئو مئو به نقل از شركت مخابرات ایران، مجید صدری با تشریح وضعیت پاسخگویی در مراكز ۱۱۸ اظهار داشت: سامانه ۱۱۸ به صورت ماهانه و میانگین در حدود ۴۰ میلیون پاسخگویی ثبت شده دارد كه بازویی كارآمد در برقراری ارتباطی فراگیر با تمام مشتریان مخابرات در اقصی نقاط كشور هستند. وی اظهار داشت: دو هزار و ۵۹۸ پرسنل پاسخگوی مراكز ۱۱۸ در كل كشور، به صورت شبانه روزی پاسخگوی مردم هستند. مدیرعامل شركت مخابرات ایران با اشاره به انواع كدهای مخابراتی بعنوان سریع ترین راه برای كسب اطلاعات دقیق و دریافت خدمات مخابراتی، تجمیع كدها و مراكز تماس به منظور تسریع و یكپارچه سازی در نمایش خدمات و پاسخگویی را بعنوان یكی از مهم ترین اولویت های شركت مخابرات ایران عنوان نمود.

وی ادامه داد: كد ۲۰۲۰ بعنوان مركز فروش، پاسخگویی و پشتیبانی سرویس های شركت مخابرات ایران به صورت متمركز و شبانه روزی آماده پاسخگویی به مشتریان و متقاضیان است. هدف از متمركز كردن این سامانه، سرعت بخشیدن به فرایند پشتیبانی و فروش سرویس هایی مانند اینترنت پرسرعت ADSL و VDSL، تانوما و تلویزیون اینترنتی IPTVو تلفن ثابت بر بستر اینترنت Sip phone است. صدری اضافه كرد: در صورت خرابی سرویس اینترنت، مشتركین می توانند به صورت مكانیزه توسط این سامانه، خرابی را ثبت كنند تا در كوتاه ترین زمان ممكن، كارشناسان مربوطه نسبت به رفع خرابی اقدام نمایند. وی درباره سامانه ۲۰۱۰ باز افزود: این سامانه ویژه مشتریان تجاری شركت مخابرات ایران است و مشتریان عمده مخابرات ایران می توانند از سراسر كشور ضمن تماس با این سامانه اختلالات احتمالی سرویس را ثبت كنند و از فرایند های فروش، صورتحساب گیری و پشتیبانی و پیگیری مكاتبات سرویس ها باخبر شوند.

مدیرعامل شركت مخابرات ایران سامانه ۲۰۱۱۷ را جهت اعلام خرابی مشتركین تلفن ثابت و سامانه ۲۰۰۰ را بعنوان سامانه پرداختی برای تمام قبوض خدماتی همچون تلفن ثابت و همراه، آب، برق، گاز و غیره عنوان نمود و اضافه كرد: با استفاده از سامانه ۲۰۰۰، هم میزان تردد و پرداخت های حضوری كم شده و هم پرداخت قبوض در سریع ترین زمان ممكن صورت می گیرد كه بعنوان یكی از بهترین راه های پرداخت های غیر حضوری در ایفای نقش های مسئولیت های اجتماعی شركت موثر است.

وی اظهار داشت: حركت به سمت یكپارچگی و محدود كردن تعداد كدها و متمركز كردن مراكز تماس و پاسخگویی شركت در كل كشور با هدف افزایش كیفیت پاسخگویی در بخش های مختلف در حال انجام می باشد.