توسط یك شركت سوئدی؛ چاپگر رنگی جیبی هم ارائه شد

توسط یك شركت سوئدی؛ چاپگر رنگی جیبی هم ارائه شد

سئو مئو: امروزه انواع چاپگرهای رنگی در ابعاد و توانمندی های مختلف عرضه شده اند، اما عرضه چاپگر رنگی كوچك جیبی كه بتوان با استفاده از آن بر روی سطوح كوچك مطالبی چاپ كرد، تازگی دارد.

به گزارش سئو مئو به نقل از نیواطلس، این چاپگر كه PrintBrush XDR نام دارد، توسط یك شركت سوئدی به نام PrintDreams تولید شده و چاپگری جوهری است كه از راه یك اپلیكیشن تلفن همراه مدیریت میگردد و با شبكه های وای – فای سازگاری دارد.
با استفاده از اپلیكیشن گوشی طرح گرافیكی تمام رنگی مورد نظر كاربر طراحی شده و سپس این طرح برای چاپ به حافظه چاپگر منتقل میگردد. البته برای این كار می توان از كابل یو اس بی هم استفاده نمود. این چاپگر می تواند حداكثر چهار فایل تصویری را بر روی حافظه خود ذخیره كند. پس استفاده از آن در صورت ذخیره سازی پیش فرض فایل ها بدون وجود گوشی هوشمند هم امكان دارد.
برای چاپ فایل تنها كافی است چاپگر بر روی سطح مد نظر كشیده شود. سنسور بصری چاپگر با برآورد محیط اطراف سرعت و نحوه چاپ متن را مشخص می كند. چاپگر مورد اشاره مجهز به یك باتری لیتیومی ۱۱.۱ ولتی است كه برای ۴۰۰۰ بار چاپ قابل استفاده می باشد. قیمت این چاپگر ۲۴۰ دلار است.